Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

City of Steam Lansmanı İstanbul'da Yapıldı


     Sunduğu muhteşem görsellerle internet portalı üzerinden anında oynanabilen City of Steam, dünya lansmanını Türkiye’de yaptı. City of Steam’i Türkiye ve Orta Doğu’da yayınlayacak olan DAO Games firması ve oyun portalı olan Nova Worlds de basına tanıtıldı.

      Türkiye’deki oyunculara üst kalite oyunları en iyi servisle sunmayı hedefleyen ve tüm firma politikasını bu standartlar üzerine inşa eden DAO Games, Türkiye’deki oyuncuların yaşadığı sıkıntılara karşı özel olarak tasarladığı oyun portalı www.novaworlds.com üzerinden City of Steam’i yayınlayacak. Ayrıca Nova Worlds portalı üzerinden yeni oyunlar yayınlanmaya devam edecek.

     Basın toplantısında konuşan DAO Games CEO’su Peter Kwisthout oyuncuların heyecanını şu sözlerle yükseltti: “Tüm kurumsal geçmişimize karşın DAO Games’i oyuncu kimliğimizle kurduk ve City of Steam’i yine bu kimliğimizle açılış oyunumuz olarak seçtik. Tarayıcı tabanlı ücretsiz oyunlarda bir çığır açan City of Steam, konsol oyunları kadar kaliteli ve sürükleyici bir oyun. Sunduğu tüm teknik özelliklere rağmen basit bir tarayıcı içinde hiçbir dosya indirip kurmaya gerek kalmadan rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Türkiye’nin yeni oyun platformu Nova Worlds, buhar şehrine katılmanız için sizi çağırıyor.”

     Oyunu Türkiye’deki oyunculara bizzat tanıtmak için gelen ünlü oyun geliştirme ekibi Mechanist’in CEO ve Baş Tasarımcı’sı, David Lindsay ise: “City of Steam alıştığınız online oyunlardan oldukça farklı. Oyuna başladığınız anda içine çekildiğiniz bir dünya ile karşılaşıyorsunuz. Bu müthiş görsellere ulaşabilmek içinse kesinlikle pahalı bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Oyuna anında giriş yapıp oynamaya başlayabilirsiniz. City of Steam hem rekabeti, hem de sürükleyici hikâyeleri seven oyuncular için özel olarak kurgulandı. Bu nedenle bugüne dek ücretsiz oyunlardan uzak durmuş deneyimli oyuncuların da City of Steam’i mutlaka denemelerini öneriyoruz.” diyerek tüm oyuncuları www.novaworlds.com adresine davet etti.

     Türkiye’nin en yeni oyun platformu Nova Worlds böylece açılışını City of Steam ile gerçekleştirmiş oldu. Nova Worlds platformuna yıl sonuna kadar iki önemli oyunun daha eklenmesi planlanıyor. DAO Games, Nova Worlds’ün Türkiye oyuncularına her zaman en kaliteli oyunları, en yüksek servis standartlarıyla ulaştıracağının sözünü veriyor.
 
Basın Bülteni
 

Bu haberin bağlantısı
URL
City of Steam DAO Games Mechanist Games MMO RPG Steampunk Nova Worlds
Watch Dogs'un Wii U Sürümü Yeniden Listelendi AC3'ün Senaryo DLC'sinden İnceleme Notları + Video

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
City of Steam
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız