Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Capcom Gamescom'a Katılmıyor Mu?


 
     Alman web sitesi Gamestar dünyanın en büyük oyun geliştirici ve yayıncılarından Capcom'un Gamescom'a katılmayacağını bildirdi.
 
     Capcom'un Almanya yetkilileri bunun nedenini firmanın tatil sezonunda çok önemli oyunları piyasaya çıkarmaması olarak açıklıyorlar. Capcom, Gamescom'u tatil sezonunda piyasaya çıkacak oyunları tanıtmak için önemli bir etkinlik olarak görüyor.
 
     Yine aynı siteye göre Dead Rising 2 Almanya'da zaten satışa çıkmayacak. Sanırım bunun nedeni oyunun oldukça kanlı olması ve Almanya'nın bu konudaki sıkı kuralları.
 
     Lost Planet 2'nin PC versiyonu ise sonbahar aylarında piyasaya çıkacak olmasına rağmen fazla satması beklenmediğinden önemsenmiyor gibi görünüyor. Zaten oyunun konsol versiyonları da genel olarak beğenilmemişti.
 
      Konuyla ilgili Capcom İngiltere yetkililerine mail atan VG247 ekibi haberin doğrulanmasını bekliyor. Büyük ihtimalle bu haber doğru olabilir. Daha önce Sega da Gamescom'a katılmayacağını açıklamıştı.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Capcom Gamescom Fuar Dead Rising 2 Lost Planet 2
"Hitman Resimleri Yeni Oyunun Göstergesi Değil" PSN Güncellemesi (21 Temmuz 2010)

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)