Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Call of Duty: Black Ops 6'nın Çıkış Tarihi Açıklandı!

 
 
Yayıncılığını Activision ekibinin üstlendiği Call of Duty: Black Ops 6'nın çıkış tarihi resmi olarak belli oldu. Açıklanan detaylara göre oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft mağazaları üzerinden satın alınabilecek. 25 Ekim tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan bu yapım ayrıca oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass'te de mevcut olacak.
 
Treyarch ve Raven ekipleri tarafından geliştirildi
 
 
 
Call of Duty: Black Ops 6, Treyarch ve Raven ekipleri tarafından geliştirildi ve Soğuk Savaş'ın sona ermesi ile beraber ABD'nin tek güç olarak yer aldığı bir dünyayı bizlere sunuyor. Savaş atmosferleri ile ön plana çıkmaya hazırlanan oyun 90'ların başında geçen bir nişancı aksiyon gerilimini bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Seriye sadık kalınarak hazırlanan yeni bölüm içerisinde tek oyunculu modun olacağını söleyebiliyoruz. Campaign yani diğer bir adıyla tek oyunculu hikaye modu içerisinde aksiyon dolu anlar, yüksek riskli soygunlar ve gizli casusluk faaliyetlerinin olduğunu aktarabiliyoruz. Yeni görevlerle beraber geliştirici ekip, tek oyunculu modun dinamik bir oynanış sunduğunu açıklıyor.
 
Zombi modu da yer alıyor 
 
 
 
Diğer taraftan çok oyunculu modun bu yapım içerisinde yer alacağını aktarıyor ek olarak 16 yeni haritanın burada bulunacağını ve 6'ya karşı 6 veya 2'ye karşı 2 gibi çeşitli çevrimiçi oyun modlarının bizlere sunulacağını belirtebiliyoruz. Black Ops 6 ayrıca iki yeni harita ile beraber ölümsüz ordularını alt edebileceğiniz ve hayranların sevdiği zombi modunu da içeriyor.
 
Son olarak oyunun ön sipariş bonusları arasında açık betaya erken erişim, "Woods Operator paketi", Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone oyunlarında geçerli "Classic Woods Operator" skin'i yer alıyor. Ayrıca "Zombie Woods" ve "Numbers Woods" görünümlerinin de kilidini açabiliyorsunuz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun haberler 2024
Monster Hunter Wilds'tan Yepyeni Fragman Geldi: İşte Yeni Detaylar Dragon Age: The Veilguard Tanıtıldı: Ne Zaman Geliyor?

BSC Misafiri

10.6.2024 10:43:18

0
Omnimovement etkileyici görünüyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız