Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

CAPCOM E3 Listesini Açıkladı,Tartışma Başladı

Lost Planet 2'nin en önemli özelliklerinden birisi Co-op modu olacak.
"Only On" , "Only For" terimlerinin büyük bir mücadele içinde olduğu bir konsol nesli dönemindeyiz.Artık konsol satışlarının ve en ateşli tartışmaların en büyük kozu konsola özel oyunlar.
 
Bu konuda ise en uyanık firma CAPCOM olsa gerek ! Daha önce sadece Xbox360 için duyurulan Lost Planet daha sonra PS 3 için, her ne kadar grafiksel kondüsyon olarak geride kalsada Dead Rising Wii için duyurulmuştu.
 
Gündemde ki yeni tartışma konusu : Lost Planet 2
 
Bugün E3'de göstereği oyunları listeleyen CAPCOM'un listesinde Lost Planet 2 çıkış platformları olarak "currently on Xbox360 - PC"  gözüküyordu.Yani "Halen Xbox360 ve PC". Yorumlamak gerekirse ; Oyun kesin olarak (ki zaten CAPCOM'un özel diye nitelendirdiği oyunların bu özelliğine itimat etmemek gerekir) Xbox360 platformuna özel gelmiyor.
 
Zaten basın konferansını düzenleyen Keiji Inafune'de LP 2 üzerinde açıklamalarını çok dikkatli yaptı.Yapımcı Jun Takeuchi ise PS 3 için çıkış olasılığının "sıfır" olmadığını söyledi.Tabii logo halen "Only on Xbox360" olarak gözüküyor.
 
Hatırlayınız,CAPCOM 3 sene boyunca "Only for Gamecube" reklamı yaptığı Resident Evil 4 oyununu çıkışına kısa bir süre kala Playstation 2 için duyurmuştu,yani biz herşeye hazırlıklı olalım... 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak lost planet 2 xbox360 capcom playstation 3
Blur'a Ait İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı Pokemon Klasikleri Yeniden Yapılıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Lost Planet 2
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız