Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Breaking Bad: Criminal Elements Mobil için Duyuruldu

 
Yayıncı FTX Games ve geliştirici Plamee, Breaking Bad dizisini baz alacak mobil oyun Breaking Bad: Criminal Elements'ı iOS ve Android cihazlar için duyurdu.
 
Oynaması ücretsiz olacak strateji odaklı mobil oyunda oyuncular kendi kristal meth imparatorluğunu kurmaya ve büyütmeye çalışacak. Walter White ve Jesse Pinkman gibi ana karakterlerin yanı sıra Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut gibi diğer popüler karakterler de oyunda görünecek. Oynanış özellikleri henüz detaylandırılmadı.
 
Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinin yaratıcısı Vince Gilligan oyun hakkında şu şekilde konuştu: "FTX Games en az bizim yaratıcı ekibimiz kadar detaylara değer veriyor ve serideki hikaye evreninin otantik bir uzantısını oluşturma konusundaki sözlerinden çok etkilendim. Bunun Breaking Bad karakterleriyle tamamen yeni bir şekilde etkileşime geçmek için eğlenceli bir deneyim olacağını düşünüyorum."
 
Breaking Bad: Criminal Elements'ın bu yılın sonlarında çıkış yapması planlanıyor.

Teaser videoyu Hollywood Reporter üzerinden izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dualshockers
Resident Evil 2'nin Demosu Yayınlandı Dead or Alive 6 PS4 Betası Başladı

BSC Misafiri

11.1.2019 16:20:37

+2
Mobil oyunların genel amaci sömürücü bir p2w olup yolabildiği kadar kaz yolmak yolacak kaz kalmayınca da serverları kapatıp basıp gitmektir o yüzden almayayim
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)