Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bend Studio Yeni Bir Açık Dünya Oyunu Geliştirdiklerini Duyurdu

 
PlayStation Studios'un başkanı Hermen Hulst, yakın zamanda yayınlanan bir PlayStation Blog gönderisinde Days Gone geliştiricisi Sony Interactive Entertainment Bend Studio'nun yeni bir açık dünya fikri üzerinde çalıştığını belirtti.
 
Hulst: "Yeni IP bizim için inanılmaz derecede önemli. Yeni IP, oyunun can damarıdır. Ancak yeni IP, stratejimizin yalnızca bir yönüdür. Sonuç olarak, PlayStation Studios'un son derece cüretkar olmasını ve risk almasını istiyorum. PlayStation'ın mirasını benimsemeye, oyunun sınırlarını zorlamaya ve önemli yapımlar oluşturmaya devam etmemizi istiyorum. Muhtemelen başka hiçbir yerde yapılmayacak oyunlar...” 
 
Hulst sözlerine şöyle devam etti: “Biliyorsunuz Bend Studio, çok tutkulu oldukları ve heyecan verici yeni bir IP üzerinde çalışıyor. Days Gone ile geliştirdikleri derin açık dünya sistemlerini geliştiriyor. Bu yüzden Bend Studio için gerçekten çok mutluyum”

Daha fazla detay açıklanmadı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Bend Studio Days gone PS4 konsol açık dünya zombi hayatta kalma
Battlefield 4, Amazon Prime Üyeleri İçin Ücretsiz Oldu Yeni God of War Oyunu 2022'ye Ertelendi. PS4 Sürümü de Onaylandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Ornitorenk_Perry

5.6.2021 14:08:15

0
İkinci oyunun reddilmesine kızdı bir kesim ama adamlar yine de kendi istedikleri IP'yi yapma fırsatı buldu yine, en azından baskı olmayacak üzerilerinde. Hem Days Gone PC'de iyi satarsa önümüzdeki yıllarda devamı gelebilir, ihtimal dışı değil. Tek sinir olduğum şey yine açık dünya oluşu, çizgisel yapın şunu be! Zaten çok az firma kaldı çizgisel oyunlara yatırım yapan.

BSC Misafiri

3.6.2021 10:39:37

0
Çoğu kişi bana katılmayacak ama grafik ve açık dünya işini siz beceriyorsunuz aga, tek sıkıntı oyunu erken çıkarmayıp sağlam optimize edin, öyle sürün piyasaya. Days Gone optimize faciası olmasaydı ilk 6 ayında.. Bence ciddi ses getirirdi. (Efso olmazdı, o hikaye ile zorda gene de çok daha iyi puanlar alırdı.)

İdrak İstimlak

3.6.2021 10:11:13

0
Bıktık artık açık dünya oyunlardan, eğer yeni ve ilgi çekici mekaniklerle gelmeyecekseniz yapmayın daha iyi. Bize Syphon Filter ile gelin...

Source

3.6.2021 10:08:46

0
Days Gone'da ki hatalarından ders çıkartmışlarsa çok güzel bir oyun gelebilir.

Persona_6

3.6.2021 02:34:59

0
3 sene bekler sonra biz unutunca oynarsın.

Firoles

2.6.2021 23:51:43

0
Days Gone bazı sorunları haricinde bence gayet iyi bir oyundu. Hikayesi çok sağlamdı. Oynanışta eksiklikler vardı evet ama adamlarda potansiyel var yani belli ettiler. Umarım iyi net derin bir açık dünyaya sahip yeni IP geliyordur. :)

Megathrone26

2.6.2021 23:41:38

0
Days Gone devam oyununu gelistirin ya. Gelistirmesi uzun suruyor bahanesiyle rafa kaldirdiniz acaba bu yeni IP nin capi nasil olacak? Demek ki cok daha hizli uretilebilen cok daha basit bir oyun olacak bahanenizi goz onune alirsak. İyi ki bir oyunu sevdik arkadas ya :(

BSC Misafiri

2.6.2021 23:23:25

0
Sarhoş bu adam ya. Biliyorsunuz ki diyor artık bunlar resmi olmayan açıklamayı da resmi kabul ediyor herhalde. Nerden biliyoruz acaba hermen'cim daha önce söyledin mi

BSC Misafiri

2.6.2021 23:19:55

+4
Pc'de oynarız.

A r c h A n g e L.

2.6.2021 22:02:29

+2
Aynen hocam UE4'de piştiler iyice. UE5'de Yeni nesile güzel göz kırpacakları oyun göreceğimizi düşünüyorum. :) Yakında Duyurusu gelir üzerinde çalıştıkları Konsept ile ilgili. @Himurajutsu

Himurajutsu

2.6.2021 21:51:50

0
Muhtemelen UE5 ile gelecektir.. Dehşet bir oyun gelecektir days gone da yapılan hatalar edilmezse.
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)