Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Annapurna Interactive, 24 Bit Games'i Satın Aldı

 
 
Annapurna Interactive, Güney Afrika merkezli 24 Bit Games stüdyosunu satın aldığını duyurdu. Bu hamle Annapurna Interactive tarafından gerçekleştirilen ilk satın alım olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Satın alım, 24 Bit Games'in kullanıcı tabanı ve gelecekteki yeni projeleri için geliştirme ekibini ve tescilli teknoloji araç setlerini büyütmesine olanak sağlayacak. Aynı zamanda mevcut çalışanlar ve liderler işlerini normal bir şekilde yapmaya devam edecek.
 
Yeni projeler bu kapsamda desteklenecek
 
 
 
Annapurna Interactive ve 24 Bit Games birlikte Güney Afrika oyun geliştirme endüstrisini geliştirmeye ve desteklemeye devam edecek. 24 Bit Games'in projeleri konsollar, PC, mobil ve sanal gerçeklik gibi platformlara gelmeye hazırlanıyor. Burada bağımsız ve AAA stüdyolar için portlardan ortak geliştirmeye ve araç üretimine kadar çeşitli içerikler yer alıyor. Resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.
 
Satın alım ile alakalı Annapurna Interactive eş başkanı Deborah Mars bir basın açıklamasında şunları aktarıyor: "Annapurna uzun yıllardır 24 Bit ile çalışıyor ve sadece işlerine değil aynı zamanda ekip üyelerine de değer veriyoruz. Bu zamana kadar kaliteye olan bağlılığımıza her zaman katı sağladılar. Dolayısıyla ortaklığımızı bir sonraki seviyeye taşıyarak her şeyin mümkün olduğunu düşünüyoruz." 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Annapurna Interactive
Baldur’s Gate 3 Fiziksel Sürümleri Duyuruldu Alan Wake 2 için Büyük Güncelleme Yayınlandı: 100'den Fazla İyileştirme

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız