Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon Macera Oyunu Biped 2 Konsollar ve PC için Duyuruldu

  
 
META Yayıncılığı ve geliştirici NExT Studios, ortak aksiyon macera oyunu devamı Biped 2'yi PlayStation 5, Xbox Series , PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Platformlar arası oyun özelliğiyle 2025'in 2. çeyreğinde çıkacak.
Oyun açıklaması ise şu şekilde: 
 
Biped 2 inanılmaz maceralara atılan ve birbirini koruyup kollayan iki ayaklı şirin robotları konu alan ilk oyunumuzun devamı. Bulmacalarla, arkadaşlıkla, yardımlaşmayla ve eğlenceyle dolu bu çok oyunculu aksiyon-macera oyununa balıklama dal!

Cesur robot kahramanlarımız Dünya'daki tüm işaret kulelerini etkinleştirdikten sonra, uzak bir gezegenden tuhaf bir sinyal alıyor. Bunun tek bir anlamı olabilir: Biri yardım istiyor! Mekanik arkadaşlarımız, galaksinin her yerinde ihtiyaç duyanlara yardım ederek kendilerini kanıtlamaya karar veriyor. Kahraman olup zorluklar yaşayan bir gezegeni kurtar. En minik robotlar bile büyük işler başarabilir! 
 
Tanıdığımız iki bacak kontrolüne, yepyeni hareket yöntemleri ekleniyor!
Oyuna eklenen yeni hareket çeşitlerini dene. Planörlerle zarifçe süzülürken arkanda şık desenler bırak. Yamaçların, yarıkların hakkından tırmanma kancasıyla gel!
Kayma mekaniğini bu oyunda da unutmadık. Oyun dünyasının her yerinde kaymaya hazır ol! 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Aksiyon Macera Biped 2 PlayStation 5 Xbox Series PlayStation 4 Xbox One Switch pc
Dövüş Oyunu Sclash Konsollar için 2 Mayıs'ta Çıkış Yapıyor Söylenti: Far Cry 7'de Baş Kötü Karakteri Cillian Murphy Canlandıracak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız