Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Lemnis Gate

Lemnis Gate zamanı büken, tur tabanlı bir savaş stratejisi ve FPS oyunudur. 25 saniyelik zaman döngüsü içerisinde değişen beş tur boyunca zihin büken dört boyutlu savaşlarda çeşitli derin uzay ajanlarının eşsiz yeteneklerinde ustalaşarak rakibini becerilerinle, zekanla ve manevralarınla mağlup et.

Lemnis Gate zamanı çarpıtarak dünyanın en popüler oyun tarzlarından bir tanesini altüst ediyor ve kökleri derinlemesine taktiksel FPS oyun tarzına uzanan amansız, yenilikçi bir çok oyuncu deneyimi sunuyor. Büyük bir biliş sınavına ve savaşa atılırken dört boyutta düşünme konusunda kendine meydan oku.

FARKLI DÜŞÜN
Lemnis Gate'teki karşılaşmalar, zaman döngüleri içinde gerçekleşiyor. İster düşmanını havaya uçurmak ister ajanına manevra yaptırmak ya da ister bir sonraki hamleni kurgulamak olsun eylemini gerçekleştirmek için 25 saniyen var. Tüm oyuncular sıralarını kullandıktan sonra sonraki 25 saniyelik tur başlıyor. Neler olacağının kurgusunu yaparken olmuş olan şeyle yüzleşeceksin. Beş turun her biri geçmiş, şu an ve gelecek birleşirken zaman tünelini değiştirebilmen için bir fırsat.

DÖRDÜNCÜ BOYUTTA STRATEJİK SAVAŞ
Zafer, ateş üstünlüğüne bağlanamaz. Durdurulamaz oyun planları yapmak ve rakiplerinden erken davranmak için yetenek ve strateji gerekecek. Tüm olay, kalıpların ötesinde mantık kurmada, soyut düşünmede ve alışılmışın dışında manevralarda bitiyor. Zafere ulaşmak için korkusuz hareketler yap ve çeşitli hamleleri önceden düşün.

ZAMANI BÜKEN TAKTİK-NİŞANCI OYUNU
Seçebileceğin çeşitli karakterlerle nasıl oynayacağın sana kalıyor. Düşmanın yoluna hasar veren zehirli atık ser, zamanı yavaşlatarak kusursuz bir atış ya da gelecekte sana yardımcı olması için koruyucu küreler konuşlandır. Her ajan, savaş alanında belirleyiciliği olan farklı bir ekipmana ve özel yeteneğe sahiptir.

KENDİNLE TAKIM OL
Tek bir kişiden, yani senden oluşan takıma hoş geldin. Lemnis Gate'in yenilikçi otomatik iş birliği özelliği sayesinde kendi tarafındaki her üyeyi bizzat sen komuta ediyorsun. Otomatik iş birliği özelliği, beş derin uzay ajanının kontrolünü sana bırakıyor ve iki yarışmacının kıpır kıpır, on karakterlik karşılaşmalarda kozlarını paylaşmasına imkan sağlıyor. Kelimenin tam anlamıyla tek kişilik bir ordu ol.

SAYISIZ OLASILIK, SONSUZ SONUÇ
Lemnis Gate'te ilk saniyeden son saniyeye kadar her şey olabilir. Her tur, yenilmez yeni bir strateji uygulamak ya da daha önce yapılan bir hatayı telafi edebilmek için yepyeni bir fırsat sunuyor. Düşmanların güzergahlarını tahmin et, düşman hatlarına sız ve kendinle iş birliği yaparak çok katmanlı oyun planları geliştir. İçerideki ve dışarıdaki zamanı tecrübe ederek nedensellik ilkesinde yaratıcılığını konuştur.

Lemnis Gate arena shooter fps zaman manipülasyonu pvp oyun strateji
HABERLER
POSTAL: Brain Damaged Sam & Max: This Time's Virtual
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Lemnis Gate 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Lemnis Gate
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız