Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Vikings: War of Clans

Şamanlar Kuzey topraklarına ayak bastı. Mistik bilgilere ve eşsiz becerilere sahipler: Sadece onlar Hayaletleri kovabilir ve tılsım parçaları edinebilirler.

Şamanları çağırın ve yeni bir fetih dönemi başlatın. Sadık hizmetkârlarınız karanlığa, dipsiz uçurumlara, dünyanın sonuna gidecek ve hükümdarlarının zaferini yeni ganimetlerle parlatacaklar.

Zaman geldi. Birliklerinizi güçlülerle, adları güçle özdeşleşenlerle doldurun ve onları seferlere ve Ağır Saldırılara gönderin; onların adı başlangıçtan sonsuzluğa dek uzanır: Kuzeyin sonsuzluğuna!

KLAN MÜCADELESİ

Kuzey diyarlarında cesur Kontlar acımasız güneş ve soğukların altında konumlarını korumak için savaşırlar. Bir Viking yüz savaşçı gücündedir, ancak böylesine muazzam kahramanların bile müttefiklere ihtiyacı vardır. Diğer Kontların desteğini bir Klana katılarak veya kendi Klanınızı oluşturarak kazanabilirsiniz. Bu sayede kendilerini dünyanın en iyi ve en değerli savaş lordları ilan etmek için savaşan binlerce Kontu birleştiren yüzlerce Klanın zorlu mücadelesine dahil olabilirsiniz. Herkes bu kudretin peşindedir ve onun özlemiyle yanıp tutuşur, ancak yalnızca en dayanıklı olanlar zirveye ulaşarak görkemli zenginliklere ve sonsuz şöhrete kavuşur!

KASABA

Uzak diyarlardan gelen bir yabancı olarak, katliama boyun eğmediniz ve Kasabayı yok edilmekten kurtardınız. Ancak Kasabanın ileri gelenleri hainlerin elinde mahvoldular. Şimdi Kasabanın yeniden yükselmek ve yeni istilalara karşı korunmak için güçlü bir ele ihtiyacı var. Size Kontluğu bahşeden tanrılara şükredin. Artık şan ve şeref yolunda ilerleyeceksiniz. Yılmak bilmeyen kuzeylilerden oluşan Kasaba halkı çok çalışmaktan korkmaz ve peşinizden gelmeye hazırdır. Binalar inşa edin, savaşçılar eğitin, Kahramanlarınızı baskınlara gönderin ve namı bütün dünyaya yayılan kudretli bir Kont olun!

BİLGİ

Kontun yolu çetin ve zorludur. En deneyimli ve güçlü hükümdarlar bile bazen tavsiyeye ihtiyaç duyarlar. Bilgi Mabedi yakarışlarınıza yanıt verdi ve yükünüzü hafifletmek için kutsal Bilgilerini sizinle paylaştı. Tüm düşmanlarınızı alt etmek ve Kasabanızın kudretini arttırmak için bu bilgileri iyice özümseyin. Gerçek güç yalnızca muazzam ordularla değil, aynı zamanda yerinde kararlarla elde edilir. Unutmayın ki, doğru şekilde kullanıldığında Bilgi en az kılıç kadar keskindir.

KAYNAKLAR

Saldırılara dayanıklı bir Kasaba inşa etmek, bir ordu kurmak, topraklarınızı düşman istilasından korumak... Tüm bunlar için Kaynaklara ihtiyacınız vardır, ne kadar çok o kadar iyi. İhtiyacınız olanı almak için çok çalışmalı ve Kaynak binaları inşa etmelisiniz. Kereste Keresteciden, Taş Taşocağından, Demir Madenden ve Yiyecek Çiftlikten gelir. Tesislerinizi yükselttiğinizde Kaynaklar akmaya başlar! Yine de, bilge bir Kontun her zaman farklı gelir kaynakları olmalıdır. Birliklerinizle diğer toprakları istila etmeye hazır olun. Bir Klana katılarak müttefikler kazanmayı unutmayın. İhtiyacınız olduğunda bir arkadaşınızın göndereceği konvoy son derece işinize yarayabilir. Unutmayın, Kasabanızın refahı bir Kont olarak sizin için bir onur meselesidir!

Vikings: War of Clans gerçek zaman strateji rts real time oyun
HABERLER
Eternal Hope Pathfinder: Kingmaker
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Vikings: War of Clans 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Vikings: War of Clans
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız