Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

ReadySet Heroes

Hızlı tempolu çok oyunculu zindan macerasını EPİK arena mücadelesiyle birleştiren oyunda sıfırdan ZİRVEYE ulaşın! Karakterinizi seçin, daha sonra canavarları öldürmek, tuzakları atlatmak ve güç kazandıran ganimetler toplamak için rastgele zindanlarda yarışın. Aynı zindanda yarışan rakip takım yüzünden bunlara ihtiyacınız olacak! Zindanın sonuna ilk ulaşan, "kazananın her şeyi aldığı" zorlu arena kavgasını başlatacak. İki takım girecek ve sadece biri ayakta kalacak.
 
Dakikalar İçinde Sıfırdan Zirveye Ulaş
Sadece tahta bir kılıçla başladığınız oyunda, en zorlu düşmanlarla başa çıkmanızı sağlayacak yeni yetenekler kazanmak için, daha dayanıklı bir zırh, daha güçlü silahlar ve büyülere ulaşmak amacıyla arayıp yağmalayarak, zindan boyunca hızlıca savaşmalısınız.
 
İşbirliğine Yönelik ve Rekabetçi
Bir arkadaşınızla takım halinde zindanda savaşarak ilerleyin ve kazananın her şeyi alacağı arenada mücadele edin. 4'e kadar bölünmüş ekranda yerel olarak arkadaşlarınızla (veya onlara karşı) oynayın ya da çevrimiçi olun ve başkalarıyla oynayın.
 
Her Oyun Farklı
En sevdiğiniz kahramanı seçin, görünüşlerini kişiselleştirin ve savaşa hazırlanın. Karakterinizi seçmek sadece bir başlangıç, zindanda bulduklarınız her şeyi değiştirecek.
 
Kolay Toplama ve Oynama
ReadySet Heroes rahat oynanan klasik çok oyuncu macerasının kısa oturum, yüksek enerji ve kolay toplama ile oynama özelliklerini barındırıyor

ReadySet Heroes Sony Interactive Entertainment Robot Entertainment hızlı tempolu çok oyunculu aksiyon macera oyunu
HABERLER
Sturmwind EX Citadel: Forged with Fire
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
ReadySet Heroes 0 / 10 0 oy
KÜNYE
ReadySet Heroes
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız