Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War: Rome II

 
     Dünya tarihinin en bilinen dönemlerinden birini konu alan Total War: Rome II™ bir oyunda görmüş olduğunuz en kapsamlı sıra-tabanlı sefer moduyla, en sinematik gerçek zamanlı savaşları bir araya getiriyor.
 
     Rome II ile birlikte Roma'ya geri dönüyor ve savaşımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kullanılan yeni grafik motoru ile birlikte yüzlerce askeri savaş alanında rahat bir şekilde görebiliyor ve üst düzey savaşlara tanıklık edebiliyoruz. Ayrıca ölçeklendirme seçeneği sayesinde sisteminiz ne olursa olsun oyunu bir şekilde oynamanız mümkün oluyor.

     Total War: Rome II™ oyuncuları Roma senatosunun tehlikelerle dolu politik arenasının içine sokacak ve bir yandan aile sorunlarıyla boğuşurken, diğer yandan ‘dost’ ve müttefiklerin sadakatini sorgulamaya zorluyor. Görülmüş en büyük orduya komutanlık etmek, dünyanın ilk süper gücü olma yolundaki yolculuğunuzda karşılaşacağınız zorluklardan yalnızca biri olacak.

     Bir imparatorluğun kurulmasına yardımcı olacak mısınız? Cumhuriyeti korumaya mı çalışacaksınız? Yoksa gücün büyüsüne kapılıp, herkesin nefret ettiği o kötü adam mı olacaksınız? Kimleri fethedeceksiniz? Kimlere ihanet edeceksiniz? Kimleri kurban edeceksiniz?

     Roma uğruna ne kadar ileri gideceksiniz?
 

Total War: Rome II Creative Assembly Sega RTS Strateji
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (14 / 17) Tümünü Gör »
HABERLER
Bucketz Caribbean
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Total War: Rome II Gökhan Yılmaz 7 / 10 oy
KÜNYE
Total War: Rome II
+ TAKİBE
AL
68 kişi bu oyunu takip ediyor.
Editör Notu: Türü sevenlere.
7,2
2.0
8
OY
7,8
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız