Point Blank Master Lig 1. Hafta Maçları Oynandı! League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi'nde Lig Aşaması Tamamlandı!

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC'si şimdi PC'de oynanabilir!

14.03.2023 20:46 - Mehmet Tandoğan

 
 
Scribes of Fate zindan DLC'sinin ve 37. Güncelleme'nin PC/Mac'te çıkışıyla The Elder Scrolls Online'ın 2023 macerası Morrowind Üzerindeki Gölge bugün başlıyor! Scribes of Fate, konsollara 28 Mart'ta gelecek.
 
Scribes of Fate DLC'sinde dört oyunculu iki yeni PvE zindanı, Bal Sunnar ve Scrivener's Hall bulunuyor. Oyuncular, bu zindanlarda daha büyük bir macera olan Morrowind Üzerindeki Gölge'yi başlatacak iki eşsiz hikâyeyi keşfedecek.
 
 
 
Bu macera, yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak olan Necrom başlangıcına ve Necrom bölümüne giden yolda ilerlemenizi sağlayacak. İki zindan da normal, veteran ve hard mode zorluklarında tamamlanabilir. Ayrıca eşsiz ödüller, başarımlar, altı yeni eşya seti, iki monster seti ile yepyeni bir görünüm, ifadeler ve daha fazlasını içeren pek çok toplanabilir eşyayı beraberinde getiriyor. 
 
Bal Sunnar ve Scrivener's Hall zindanları hakkında daha fazla bilgiye ESO resmi internet sitesinden ulaşılabilir. 
 
 
 
Zindan DLC'siyle beraber 37. Güncelleme ana oyun yaması da geliyor. Bu yeni yama, mevcut tüm ESO oyuncuları için ücretsiz ve birçok hata düzeltmesi, eklenti ve geliştirme içeriyor. Tüm bunlara yepyeni erişilebilirlik özelliği olan Yardımcı Ekran Anlatımı da dahil. Ayrıca Housing (Ev) sistemi için birçok oynanış kalitesini arttıran iyileştirmeyle birlikte ilerleyen günlerde yapılacak olan oyun içi etkinlik Jesters Festival'da kazanabileceğiniz bir kozmetik araç olan Hide Shoulders (Omuzlukları Gizleme) seçeneği de bulunuyor.  
 
Güncellemelerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için ESO resmi forumlarındaki yama notlarına göz atın. 
 
The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketine ESO Plus üyeliğiyle veya Crown Store'dan (DLC'lerin altında listelenir) 1.500 crown karşılığında satın alarak erişebilirsiniz. Ayrıca Scribes of Fate Collector's Bundle 4.000 crown karşılığında alınabilir. Pakette DLC'ye erişim, Antecedent Scholar's Guar bineği, Blightlord's Skeever pet'i ve beş Crown Experience Scroll bulunur. 
 
 
 
The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketi ve 37. Güncelleme ana oyun yaması şimdi PC/Mac'te oynanabilir, Xbox ve PlayStation konsollarına ise 28 Mart'ta gelecek. 
 
 
 
basın bülteni 

Tweet
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
Point Blank Master Lig 1. Hafta Maçları Oynandı! Paylaş League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi'nde Lig Aşaması Tamamlandı!
YORUMLAR 1
BSC Misafiri - 15.3.2023 20:19:22 0
Keşke buda 76 gibi batsaydı ilk zamanlarında da her DLC beleş olurdu ne güzel :) Şimdi 1 milyon farklı DLC var, düz oyunu alsam patates gibi kalacak, başlamaya değmez geliyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.