League of Legends 2024 Kış Mevsimi Şampiyonu Papara SuperMassive Oldu! League of Legends EMEA Masters Spring 2024'ün 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı!

League of Legends EMEA Masters Spring 2024 Turnuvası Başlıyor!

19.04.2024 13:27 - Hamit Can Sayılgan

 
     League of Legends EMEA Masters Spring 2024 turnuvası başlıyor! Ülkemizden Beşiktaş Esports, Boostgate Esports ve Papara SuperMassive yer alıyor.
 
      A grubunda yer alan Beşiktaş Esports'un rakipleri Geekay Esports, Los Heretics ve Zero Tenacity. B grubunda yer alan Boostgate Esports'un rakipleri Dsyre, Karmine Corp Blue ve SK Gaming Prime. C grubunda yer alan Papara SuperMassive'in rakipleri Guasones Team, Nigma Galaxy MENA ve Team BDS Academy. Son olarak D grubunda Anonymo Esports, Eintracht Spandau, Gentle Mates ve Lionscreed yer alıyor. 
 
     Grup aşaması karşılaşmaları 19 Nisan Cuma günü başlayacak. Karşılaşmalar 3 maçlık seri formatında oynanacak ve bu aşamada grubundaki en iyi 2 takım üst tura yükselecek. Temsilcilerimize başarılar dileriz.  

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
League of Legends 2024 Kış Mevsimi Şampiyonu Papara SuperMassive Oldu! Paylaş League of Legends EMEA Masters Spring 2024'ün 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.