League of Legends 2022 Yaz Mevsimi 4. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı!

LoL 2022 Dünya Şampiyonası Yarı Finali State Farm Arena'da Gerçekleşecek!

03.07.2022 11:48 - Hamit Can Sayılgan

 
 
     ABD'nin Atlanta şehrinde bulunan ve NBA takımı Atlanta Hawks'ın evi olan State Farm Arena League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası'nın yarı finallerine ev sahipliği yapacak.
 
     LoL Espor Global Lideri Naz Aletaha, "Salgının ortaya çıkardığı zorluklara rağmen Dünya Şampiyonası'nı birden fazla şehirde gerçekleştirme geleneğimizi sürdürmekte kararlıyız ve Atlanta'daki son derece gelişmiş State Farm Arena'nın 2022 yarı finallerine ev sahipliği yapmasını dört gözle bekliyoruz," dedi. "Bu gelişme şüphesiz ki Kanada'daki taraftarları ve partnerlerimizi hayal kırıklığına uğratıyordur. Bu yüzden anlayışları için Toronta'daki Scotiabank Arena'ya ve topluluğumuza teşekkür ederiz. Büyük LoL Espor etkinliklerini gelecekte buraya getirmek için sabırsızlanıyoruz."
 
LoL 2022 Dünya Şampiyonası'nın yeni takvimi:
 
Ön elemeler: Meksiko, Meksika
Grup Aşaması ve Çeyrek Finaller: New York
Yarı finaller: Atlanta, Georgia
Final: San Francisco, Kaliforniya
 
     Tarihler, gruplar ve bilet satışları hakkında ayrıntılı bilgi ilerleyen günlerinde Riot Games tarafından duyurulacak. 

Kaynak LoLespor
Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
League of Legends 2022 Yaz Mevsimi 4. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! Paylaş League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.