Sony'nin merakla beklenen sanal gerçeklik deneyimi PlayStation VR bu yıl birçok oyunla beraber çıkış yapacak. Daha önce kutu tasarımları paylaşılan PlayStation VR'ın bir diğer merak konusu oyun fiyatları da yavaştan belli olmaya başladı.
 
   Kuzey Amerika PSN'de listelenen Hustle Kings VR, PlayStation VR Worlds, RIGS: Mechanized Combat League, Super Stardust Ultra VR, Until Dawn: Rush of Blood ve Tumble VR oyunlarıyla birlikte fiyatlarda belli oldu.
 
Hustle Kings VR – $17.99
PlayStation VR Worlds – $34.99
RIGS: Mechanized Combat League – $54.99
Super Stardust Ultra VR – $17.99
Until Dawn: Rush of Blood – $17.99
Tumble VR - $12.49
 
   Daha önce Amazon üzerinde listelenen Batman VR'ın $19.99 olacağını öğrenmiştik. PlayStation VR, 13 Ekim 2016 tarihinde oyunculara sunulacak. 
Gazali Çetinkaya - 08.08.2016 17:11
YORUMLAR
şu listeden en çok RIGS: Mechanized Combat League'i VR ile denemek isterdim. - The Stig - - 8.8.2016 17:45:31
içeriği olmayan boş oyunlar daha ucuz olmalıydı rambocuk - 8.8.2016 19:01:52
alıntı:

Orijinalden alıntı: rambocuk

içeriği olmayan boş oyunlar daha ucuz olmalıydı

Bunlar boş poşeti; "hediye poşeti" etiketi ile 60 dolara satarlar. Kapitalizmin gözü körolsun.
The Benefit - 8.8.2016 19:05:36
PlayStation VR Worlds – $34.99

Edep yahu !
AYip Yahu !
Yuhhh Yahu !

Bende PlayStation VR Worlds u VR ile bedava yaninda verecekler saniyordum. Malum bilenler bilir psone ve ps2 zamaninda cihazin kutusunun yaninda Demo Disk cikardi.
Kasatka - 8.8.2016 21:50:04
VR diye daha yüksek fiyatlarda isteyebilirlerdi sonuçta 59 dolar yeni çıkan bir oyun fiyatı zaten günümüzde. Fakat bir de diğer oyunlar kadar dolu olmayacakları, heves geçince bırakılacakları ve eve gelen arkadaşa göstermek için kullanılan oyunlar olacağı için tek çare indirimler. 2K - 8.8.2016 23:19:17
YORUM YAZ
Durum
E-Posta
(Onay için)
Mesaj


KÜNYE
PlayStation VR Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksesuar Çıkış Tarihi: 24 Ocak 2017
PlayStation VR-Exclusive Farpoint için Hikaye Fragmanı Yayınlandı PlayStation VR için geliştirilen Farpoint'in geliştirme süreci tamamlandı ve hikaye fragmanı paylaşıldı.
1 Gazali Çetinkaya , 19 Nisan yazdı
Crytek, Robinson: The Journey'nin Fiyatını Kalıcı Olarak Düşürdü Crytek, sanal gerçeklik oyunu Robinson: The Journey'nin fiyatını PlayStation VR üzerinde kalıcı olarak düşürdü.
5 Gazali Çetinkaya , 16 Mart yazdı
Assassin's Creed VR Game? Assassin's Creed VR oyunu geliştiriliyor olabilir. Bir takım görüntüler sızdırıldı.
8 Gazali Çetinkaya , 07 Şubat yazdı
DiRT Rally için PlayStation VR Desteği Duyuruldu Codemasters'ın başarılı yarış oyunu DiRT Rally için PlayStation VR desteği önümüzdeki haftalarda geliyor. Fiyatı da açıklandı.
1 Gazali Çetinkaya , 13 Ocak yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye Fiyatı Açıklandı PlayStation Türkiye, sanal gerçeklik cihazı PSVR'ın ülkemizdeki fiyatını açıkladı.
68 Gazali Çetinkaya , 04 Ocak yazdı
PlayStation VR, Gaming Istanbul'da Denenebilir Olacak PlayStation VR'ın Türkiye çıkışı öncesi cihazı Gamıng Istanbul Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda deneyebileceksiniz.
3 Gazali Çetinkaya , 24 Aralık yazdı
Crytek'in VR Oyunu Robinson: The Journey Ocak Ayında Oculus Rift'e Geliyor Daha öncesinde PlayStation VR için çıkış yapan Robinson: The Journey Oculus Rift'e geliyor.
8 Gazali Çetinkaya , 23 Aralık yazdı
4 Gazali Çetinkaya , 21 Kasım yazdı
Call of Duty'nin VR Oyunu "Jackal Assault" Tüm PS4 Sahiplerine Ücretsiz Olacak Daha öncesinde sadece Infinite Warfare sahibi PS4 kullanıcılarına verilmesi düşünülen VR oyunu artık tüm PS4 sahiplerine sunulacak.
2 Gazali Çetinkaya , 03 Kasım yazdı
Driveclub VR'ın Çıkış Videosu Paylaşıldı Sony, PlayStation VR'ın çıkış oyunlarından Driveclub VR'ın çıkış videosunu paylaştı. Ayrıca inceleme puanlarına da haberden ulaşabilirsiniz.
53 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
Valve, HTC Vive için Yeni Kontrolcü Geliştiriyor Steam Dev Days konferansında ilk görüntüler sızdı.
7 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye'ye Ocak Ayında Gelmesi Bekleniyor Sanal gerçeklik deneyimini Sony'nin cihazı ile tatmak isteyenler biraz bekleyecek gibi görünüyor.
10 Gazali Çetinkaya , 11 Ekim yazdı
TÜM HABERLER »