[Güncelleme] 2K, kupaları ortaya çıkan NBA 2KVR Experience'ı resmi olarak duyurdu ve bir de tanıtım videosu paylaştı. Tanıtım videosuna en alt kısımından ulaşabilirsiniz. NBA 2KVR Experience; PlayStation VR, HTC Vive ve Samsung Gear VR için yarın yani 22 Kasım tarihinde çıkış yapacak.
 
   [Orijinal Haber] Uzun süredir basketbol oyunlarında rakipsiz bir konumda bulunan 2K Sports, son dönemlerin popüler platformu sanal gerçekliğe de el atacak gibi görünüyor. 
 
   NBA 2K'nın sanal gerçeklik deneyimi sunacağı spin-off oyunu NBA 2KVR Experience'ın kupaları Exophase ve PSN Profiles üzerinde ortaya çıktı. Henüz resmi bir duyuru bulunmasa da PlayStation 4 kupaları listelenen NBA 2KVR Experience muhtemelen PlayStation VR için sunulacak. Diğer platformlar için bir bilgi yok.
 
   Serinin bu yılki oyunu NBA 2K17, 20 Eylül tarihinde; PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını yaptı. 
Gazali Çetinkaya - 21.11.2016 13:28
YORUMLAR
Küçükken Kobe olmak isterdim olurum artık Kevin Garnett - 21.11.2016 13:51:05
Steam sonbahar indirimleri 23 Kasım'da başlıyor diye bazı söylentiler var. Gazali bey haberini yapabilirseniz iyi olur, arkadaşlar da görür Altair02 - 21.11.2016 13:52:46
Basket atma simülasyonundan öteye gidemiycek bu teknoloji erken çıktı ve harcanıyo şuan BSC Misafiri - 21.11.2016 16:46:48
Ya neden hala giyilebir bir eldiven kontrolcüsü yapmadılar şaşarım tam bu oyuna yakışır ultr4slan - 22.11.2016 07:56:29
YORUM YAZ
Durum
E-Posta
(Onay için)
Mesaj


KÜNYE
NBA 2K17 Geliştirici: 2K Sports Dağıtıcısı: 2K Sports Tür: Spor Çıkış Tarihi: 20 Eylül 2016
PlayStation VR-Exclusive Farpoint için Hikaye Fragmanı Yayınlandı PlayStation VR için geliştirilen Farpoint'in geliştirme süreci tamamlandı ve hikaye fragmanı paylaşıldı.
1 Gazali Çetinkaya , 19 Nisan yazdı
Crytek, Robinson: The Journey'nin Fiyatını Kalıcı Olarak Düşürdü Crytek, sanal gerçeklik oyunu Robinson: The Journey'nin fiyatını PlayStation VR üzerinde kalıcı olarak düşürdü.
5 Gazali Çetinkaya , 16 Mart yazdı
Assassin's Creed VR Game? Assassin's Creed VR oyunu geliştiriliyor olabilir. Bir takım görüntüler sızdırıldı.
8 Gazali Çetinkaya , 07 Şubat yazdı
DiRT Rally için PlayStation VR Desteği Duyuruldu Codemasters'ın başarılı yarış oyunu DiRT Rally için PlayStation VR desteği önümüzdeki haftalarda geliyor. Fiyatı da açıklandı.
1 Gazali Çetinkaya , 13 Ocak yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye Fiyatı Açıklandı PlayStation Türkiye, sanal gerçeklik cihazı PSVR'ın ülkemizdeki fiyatını açıkladı.
68 Gazali Çetinkaya , 04 Ocak yazdı
PlayStation VR, Gaming Istanbul'da Denenebilir Olacak PlayStation VR'ın Türkiye çıkışı öncesi cihazı Gamıng Istanbul Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda deneyebileceksiniz.
3 Gazali Çetinkaya , 24 Aralık yazdı
Crytek'in VR Oyunu Robinson: The Journey Ocak Ayında Oculus Rift'e Geliyor Daha öncesinde PlayStation VR için çıkış yapan Robinson: The Journey Oculus Rift'e geliyor.
8 Gazali Çetinkaya , 23 Aralık yazdı
4 Gazali Çetinkaya , 21 Kasım yazdı
Call of Duty'nin VR Oyunu "Jackal Assault" Tüm PS4 Sahiplerine Ücretsiz Olacak Daha öncesinde sadece Infinite Warfare sahibi PS4 kullanıcılarına verilmesi düşünülen VR oyunu artık tüm PS4 sahiplerine sunulacak.
2 Gazali Çetinkaya , 03 Kasım yazdı
Driveclub VR'ın Çıkış Videosu Paylaşıldı Sony, PlayStation VR'ın çıkış oyunlarından Driveclub VR'ın çıkış videosunu paylaştı. Ayrıca inceleme puanlarına da haberden ulaşabilirsiniz.
53 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
Valve, HTC Vive için Yeni Kontrolcü Geliştiriyor Steam Dev Days konferansında ilk görüntüler sızdı.
7 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye'ye Ocak Ayında Gelmesi Bekleniyor Sanal gerçeklik deneyimini Sony'nin cihazı ile tatmak isteyenler biraz bekleyecek gibi görünüyor.
10 Gazali Çetinkaya , 11 Ekim yazdı
TÜM HABERLER »