From Software'ın YouTube kanalında 2017'de PC, PlayStation 4, Xbox One ve PlayStation VR için yeni bir oyun geleceği hakkında liste dışı bir videoya rastlandı.
 
   Videoda From Software'ın 1997 yılından günümeze kadar yaptıkları oyunların kısa tanıtımlarını görebiliyoruz. Videonun sonunda ise 2017'den itibaren bizleri yeni bir projenin beklediği gösteriliyor. Bu oyunun PC, Xbox One, Playstation 4 ve Playstation VR'a geldiğini görüyoruz.
 
   Başka bir Souls ve Bloodborne oyunu yapmayacağını önceki haftalarda belirten Japon kökenli oyun firması bakalım ne gibi bir oyunla karşımıza çıkacak. 
 
Gazali Çetinkaya - 02.05.2016 12:58
YORUMLAR
Keşke yeni bir Tenchu oyunu görsek. Video da Tenchu 3 yani Wrath of Heaven vardı. Görünce bi duygulandım. :( Tfn123 - 2.5.2016 13:07:16
Başka bir Souls ve Bloodborne oyunu yapmayacaklarsa Dark Blood oyunu yaparlar. Bu firmadan tamamıyla farklı bir oyun geleceğine inanmıyorum. S. Hawking - 2.5.2016 16:31:39
İlk defa bir düşmanla karşılaşırken ya da ilk defa bir mekana girdiğimizde elimizde fazla soul ya da blood varsa gerçekten en korkunç oyundan daha korkutucu hale geliyor From Software oyunları bir de bunların üstüne yaratık tasarımlarını eklersek VR ile en korkutucu oyunlardan biri olabilir. 2K - 2.5.2016 17:03:06
ps2 grafikleriyle gelcekse gelmesin.... AntiClon - 2.5.2016 17:25:54
From sofware den ne çıkarsa çıksın kaliteli olur da VR ibaresi insanı işkillendiriyor işte.. okananlar - 3.5.2016 09:45:35
YORUM YAZ
Durum
E-Posta
(Onay için)
Mesaj


KÜNYE
PlayStation VR Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksesuar Çıkış Tarihi: 24 Ocak 2017
PlayStation VR-Exclusive Farpoint için Hikaye Fragmanı Yayınlandı PlayStation VR için geliştirilen Farpoint'in geliştirme süreci tamamlandı ve hikaye fragmanı paylaşıldı.
1 Gazali Çetinkaya , 19 Nisan yazdı
Crytek, Robinson: The Journey'nin Fiyatını Kalıcı Olarak Düşürdü Crytek, sanal gerçeklik oyunu Robinson: The Journey'nin fiyatını PlayStation VR üzerinde kalıcı olarak düşürdü.
5 Gazali Çetinkaya , 16 Mart yazdı
Assassin's Creed VR Game? Assassin's Creed VR oyunu geliştiriliyor olabilir. Bir takım görüntüler sızdırıldı.
8 Gazali Çetinkaya , 07 Şubat yazdı
DiRT Rally için PlayStation VR Desteği Duyuruldu Codemasters'ın başarılı yarış oyunu DiRT Rally için PlayStation VR desteği önümüzdeki haftalarda geliyor. Fiyatı da açıklandı.
1 Gazali Çetinkaya , 13 Ocak yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye Fiyatı Açıklandı PlayStation Türkiye, sanal gerçeklik cihazı PSVR'ın ülkemizdeki fiyatını açıkladı.
68 Gazali Çetinkaya , 04 Ocak yazdı
PlayStation VR, Gaming Istanbul'da Denenebilir Olacak PlayStation VR'ın Türkiye çıkışı öncesi cihazı Gamıng Istanbul Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda deneyebileceksiniz.
3 Gazali Çetinkaya , 24 Aralık yazdı
Crytek'in VR Oyunu Robinson: The Journey Ocak Ayında Oculus Rift'e Geliyor Daha öncesinde PlayStation VR için çıkış yapan Robinson: The Journey Oculus Rift'e geliyor.
8 Gazali Çetinkaya , 23 Aralık yazdı
4 Gazali Çetinkaya , 21 Kasım yazdı
Call of Duty'nin VR Oyunu "Jackal Assault" Tüm PS4 Sahiplerine Ücretsiz Olacak Daha öncesinde sadece Infinite Warfare sahibi PS4 kullanıcılarına verilmesi düşünülen VR oyunu artık tüm PS4 sahiplerine sunulacak.
2 Gazali Çetinkaya , 03 Kasım yazdı
Driveclub VR'ın Çıkış Videosu Paylaşıldı Sony, PlayStation VR'ın çıkış oyunlarından Driveclub VR'ın çıkış videosunu paylaştı. Ayrıca inceleme puanlarına da haberden ulaşabilirsiniz.
53 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
Valve, HTC Vive için Yeni Kontrolcü Geliştiriyor Steam Dev Days konferansında ilk görüntüler sızdı.
7 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye'ye Ocak Ayında Gelmesi Bekleniyor Sanal gerçeklik deneyimini Sony'nin cihazı ile tatmak isteyenler biraz bekleyecek gibi görünüyor.
10 Gazali Çetinkaya , 11 Ekim yazdı
TÜM HABERLER »