Crytek, yaptığı duyuru ile birlikte bilim kurgu macera türündeki VR oyunu Robinson: The Journey'i ocak ayında Oculus Rift'e çıkaracağını açıkladı.
 
   Robinson: The Journey, 8 Kasım 2016 tarihinde süreli özel oyun olarak PlayStation VR için çıkış yapmıştı ve oyun PlayStation VR'da olduğu gibi Oculus Rift'e de $59.99 fiyatı ile sunulacak.
 
   Oyunun resmi tanıtım yazısı şu şekilde:
 
"VR'ın gücünü kullanarak kendi gözlerinizle yaşayan, nefes alan bir dünyayı deneyim edin ve devasa dinozorların doğal ortamında hayatta kalmak için tüm hislerinize güvenin. Tüm dünyanın Jura döneminde olduğu gizemli bir gezegende, uzay gemisi zorunlu bir iniş yapmış genç çocuk Robin'in gözlerinden bu yeni ortamı görün. Duygu yüklü bir hikâyede Robin'in etrafındaki inanılmaz sırları ortaya çıkarın ve yolculuğunuz boyunca size uçarak eşlik eden bir yapay zekâ yoldaşınızla birlikte bilinmeyen diyarları keşfedin. Araziyle, bitki örtüsüyle ve zararsız otoburlardan korkutucu yırtıcı avcı hayvanlara kadar çeşitli canlılarla etkileşime geçin ve CRYENGINE'in gücüyle VR gözlüğünün heyecan verici gerçekçiliğini deneyim edin."
Gazali Çetinkaya - 23.12.2016 11:08
YORUMLAR
VR harici de böyle bir oyun yapsanız nasıl olur acaba? Yıllardır adam gibi bir eski çağ oyunu yok. Şöyle adam gibi bir rpg yapın. Dinozorlar çağıyla ilgili olsun. Ya da Dino crisis gibi efsane bir oyunun yenisini yapın. gokhanvai - 23.12.2016 12:20:44
Ne kadar süresiz bi sureli exc. Mis ya daha ve vr cikmadan oyunun time exc. İ bitiyor rcpyksl - 23.12.2016 12:54:50
alıntı:

Orjinalden alıntı: gokhanvai

VR harici de böyle bir oyun yapsanız nasıl olur acaba? Yıllardır adam gibi bir eski çağ oyunu yok. Şöyle adam gibi bir rpg yapın. Dinozorlar çağıyla ilgili olsun. Ya da Dino crisis gibi efsane bir oyunun yenisini yapın.


Aynen,Böyle açık dünya olsa süper olur,Aynı Jurassic park gibi yapsalar veya Turok diye bir oyun vardı onun gibi bir oyun yapsalar keşke...
BSC Misafiri - 23.12.2016 13:21:11
3 saatlik oyun için 60$ nccyp1 - 23.12.2016 15:47:12
Vasat bir oyundu, Crytek'ten Crysis benzeri yada dünya savaşlarını konu alan bir oyun bekliyorum.. Source - 23.12.2016 18:57:11
Oyun editörlerine oynatırlar artık o kaskları normal vatandaş alamıyo sonuçta rambocuk - 23.12.2016 19:08:54
alıntı:

Orjinalden alıntı: Source

Vasat bir oyundu, Crytek'ten Crysis benzeri yada dünya savaşlarını konu alan bir oyun bekliyorum..


Şu vakitten sonra crytekten kaliteli bir oyun bekleme bence.Yaptıkları nerdeyse her oyun içi boş grafik balonu.
garcher - 24.12.2016 20:54:05
Crytek teknoloji odaklı oyun yapmaktan vazgeçmeli ufak ama zevkli ve zengin bir oyun yapmaya çalışmalılar Ryse bir nevi Xbox one için teknoloji demosuydu,crysis serisi her ne kadar çok sevsemde bir nevi benchmark oyunuydu.Odaklarını hep yanlış yerlere verdiklerini düşünüyorum :/ BSC Misafiri - 25.12.2016 01:56:13
YORUM YAZ
Durum
E-Posta
(Onay için)
Mesaj


KÜNYE
Robinson: The Journey Geliştirici: Crytek Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
PlayStation VR-Exclusive Farpoint için Hikaye Fragmanı Yayınlandı PlayStation VR için geliştirilen Farpoint'in geliştirme süreci tamamlandı ve hikaye fragmanı paylaşıldı.
1 Gazali Çetinkaya , 19 Nisan yazdı
Crytek, Robinson: The Journey'nin Fiyatını Kalıcı Olarak Düşürdü Crytek, sanal gerçeklik oyunu Robinson: The Journey'nin fiyatını PlayStation VR üzerinde kalıcı olarak düşürdü.
5 Gazali Çetinkaya , 16 Mart yazdı
Assassin's Creed VR Game? Assassin's Creed VR oyunu geliştiriliyor olabilir. Bir takım görüntüler sızdırıldı.
8 Gazali Çetinkaya , 07 Şubat yazdı
DiRT Rally için PlayStation VR Desteği Duyuruldu Codemasters'ın başarılı yarış oyunu DiRT Rally için PlayStation VR desteği önümüzdeki haftalarda geliyor. Fiyatı da açıklandı.
1 Gazali Çetinkaya , 13 Ocak yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye Fiyatı Açıklandı PlayStation Türkiye, sanal gerçeklik cihazı PSVR'ın ülkemizdeki fiyatını açıkladı.
68 Gazali Çetinkaya , 04 Ocak yazdı
PlayStation VR, Gaming Istanbul'da Denenebilir Olacak PlayStation VR'ın Türkiye çıkışı öncesi cihazı Gamıng Istanbul Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda deneyebileceksiniz.
3 Gazali Çetinkaya , 24 Aralık yazdı
Crytek'in VR Oyunu Robinson: The Journey Ocak Ayında Oculus Rift'e Geliyor Daha öncesinde PlayStation VR için çıkış yapan Robinson: The Journey Oculus Rift'e geliyor.
8 Gazali Çetinkaya , 23 Aralık yazdı
4 Gazali Çetinkaya , 21 Kasım yazdı
Call of Duty'nin VR Oyunu "Jackal Assault" Tüm PS4 Sahiplerine Ücretsiz Olacak Daha öncesinde sadece Infinite Warfare sahibi PS4 kullanıcılarına verilmesi düşünülen VR oyunu artık tüm PS4 sahiplerine sunulacak.
2 Gazali Çetinkaya , 03 Kasım yazdı
Driveclub VR'ın Çıkış Videosu Paylaşıldı Sony, PlayStation VR'ın çıkış oyunlarından Driveclub VR'ın çıkış videosunu paylaştı. Ayrıca inceleme puanlarına da haberden ulaşabilirsiniz.
53 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
Valve, HTC Vive için Yeni Kontrolcü Geliştiriyor Steam Dev Days konferansında ilk görüntüler sızdı.
7 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye'ye Ocak Ayında Gelmesi Bekleniyor Sanal gerçeklik deneyimini Sony'nin cihazı ile tatmak isteyenler biraz bekleyecek gibi görünüyor.
10 Gazali Çetinkaya , 11 Ekim yazdı
TÜM HABERLER »