"Announcing the Jackal Assault, a Call of Duty @PlayStation VR experience, coming free for all PS4 Infinite Warfare players."
   
   Activision, 2 Eylül tarihinde twitter üzerinden yukarıda bulunan mesajı atmış ve Call of Duty'nin "Jackal Assault" adındaki VR oyununun sadece Infinite Warfare sahibi PlayStation 4 kullanıcılarına ücretsiz olacağını açıklamıştı. Şimdi ise kendileri blog. activision üzerinden yaptığı duyuruyla birlikte "Jackal Assault" VR oyununun tüm PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunulacağını açıkladı. 
 
"We’re also excited to announce that the Jackal Assault VR Experience will be available to all PS4 owners, not just for players who have purchased the game."
 
   Ayrıca Activision, Kuzey Amerika ve Kanada'ya özel olarak 4-5 Kasım tarihlerinde PlayStation 4 veya Xbox One alanlara ücretsiz Call of Duty: Infinite Warfare verileceğini de belirtti.
 
   "Jackal Assault", Call of Duty: Infinite Warfare'in çıkış yapacağı gün yani 4 Kasım tarihinde sunulacak. PlayStation VR ise 13 Ekim tarihinde 400 dolar ve euro fiyatıyla seçili ülkelerde çıkış yaptı. Sony Türkiye sorumlusu Mustafa Yiğit'in açıklamasına göre cihazın Türkiye'ye ocak ayında gelmesi planlanıyor. 
 
 
Gazali Çetinkaya - 03.11.2016 09:13
YORUMLAR
tabi canim avrupadakiler keriz , amerikadakiler akilli ve imtiyazli konsoldede - 3.11.2016 10:51:46
Ps vr gözlük işindeki pastayı komple götürecek gibi duruyor rambocuk - 3.11.2016 12:58:03
YORUM YAZ
Durum
E-Posta
(Onay için)
Mesaj


KÜNYE
Call of Duty: Infinite Warfare Geliştirici: İnfinity Ward Dağıtıcısı: Activision Tür: FPS Çıkış Tarihi: 4 Kasım 2016
PlayStation VR-Exclusive Farpoint için Hikaye Fragmanı Yayınlandı PlayStation VR için geliştirilen Farpoint'in geliştirme süreci tamamlandı ve hikaye fragmanı paylaşıldı.
1 Gazali Çetinkaya , 19 Nisan yazdı
Crytek, Robinson: The Journey'nin Fiyatını Kalıcı Olarak Düşürdü Crytek, sanal gerçeklik oyunu Robinson: The Journey'nin fiyatını PlayStation VR üzerinde kalıcı olarak düşürdü.
5 Gazali Çetinkaya , 16 Mart yazdı
Assassin's Creed VR Game? Assassin's Creed VR oyunu geliştiriliyor olabilir. Bir takım görüntüler sızdırıldı.
8 Gazali Çetinkaya , 07 Şubat yazdı
DiRT Rally için PlayStation VR Desteği Duyuruldu Codemasters'ın başarılı yarış oyunu DiRT Rally için PlayStation VR desteği önümüzdeki haftalarda geliyor. Fiyatı da açıklandı.
1 Gazali Çetinkaya , 13 Ocak yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye Fiyatı Açıklandı PlayStation Türkiye, sanal gerçeklik cihazı PSVR'ın ülkemizdeki fiyatını açıkladı.
68 Gazali Çetinkaya , 04 Ocak yazdı
PlayStation VR, Gaming Istanbul'da Denenebilir Olacak PlayStation VR'ın Türkiye çıkışı öncesi cihazı Gamıng Istanbul Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda deneyebileceksiniz.
3 Gazali Çetinkaya , 24 Aralık yazdı
Crytek'in VR Oyunu Robinson: The Journey Ocak Ayında Oculus Rift'e Geliyor Daha öncesinde PlayStation VR için çıkış yapan Robinson: The Journey Oculus Rift'e geliyor.
8 Gazali Çetinkaya , 23 Aralık yazdı
4 Gazali Çetinkaya , 21 Kasım yazdı
Call of Duty'nin VR Oyunu "Jackal Assault" Tüm PS4 Sahiplerine Ücretsiz Olacak Daha öncesinde sadece Infinite Warfare sahibi PS4 kullanıcılarına verilmesi düşünülen VR oyunu artık tüm PS4 sahiplerine sunulacak.
2 Gazali Çetinkaya , 03 Kasım yazdı
Driveclub VR'ın Çıkış Videosu Paylaşıldı Sony, PlayStation VR'ın çıkış oyunlarından Driveclub VR'ın çıkış videosunu paylaştı. Ayrıca inceleme puanlarına da haberden ulaşabilirsiniz.
53 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
Valve, HTC Vive için Yeni Kontrolcü Geliştiriyor Steam Dev Days konferansında ilk görüntüler sızdı.
7 Gazali Çetinkaya , 13 Ekim yazdı
PlayStation VR'ın Türkiye'ye Ocak Ayında Gelmesi Bekleniyor Sanal gerçeklik deneyimini Sony'nin cihazı ile tatmak isteyenler biraz bekleyecek gibi görünüyor.
10 Gazali Çetinkaya , 11 Ekim yazdı
TÜM HABERLER »