Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sakuna: Of Rice and Ruin

Şımarık hasat tanrıçası Sakuna, kendini göklerdeki gösterişli evinden iblislerin istla ettiği bir adaya sürgün edilmiş bulur. Evcilleşmemiş vahşi doğada elementlerle başa çıkarak, canavarlarla savaşarak ve gücünün kaynağı olan pirinci yetiştirerek savaşçı bir tanrı ve hasat tanrıçasının kızı olarak doğuştan gelen hakkını yeniden keşfetmeli. Bu yasaklı topraklarda yanında koruyucusu Tama ve toplumdan dışlanmış bir insan topluluğu var. Bu alışılmadık yoldaşların beraber Hinoe Island'ın hem toprağını hem de şeytanlarını ehlileştirmek için el ele vermeleri gerekiyor.
 
Edelweiss tarafından geliştirilen Astebreed, Sakuna: Of Rice and Ruin'in arkasındaki bu indie ekibi dünyadaki yerini bulmaya çalışmanın anlatıldığı güçlü bir masalda, yana kaydırma eylemiyle derin işçiliği ve pirinç yetiştirmeyi birleştiriyor.
 
ANA ÖZELLİKLER
 
Tam Yana Kaydırma Platformlu Aksiyon
Büyülü "ilahi giysiler"de ustalaşmak, uzaktaki platformlarla boğuşmak, tehlikeden kaçmak ve güçlü düşmanların üstesinden gelmek için büyük öenm taşırken şeytani canavarları alt etmek için hızlı, ağır ve özel saldırıları bir araya getiren çiftlik aletleri silah olarak kullanılır.
 
Detaylı 3D Simülasyon Tarzı Oynanış
Muhteşem mahsulü yetiştirmek için detaylı adımları izleyerek ekimden hasada kadar antik tarım sanatını öğren. Bir hasat tanrıçası olarak Sakuna'nın gücü, doğrudan savaş yetenekleriyle lişkili olan estetik ve lezzete katkıda bulunan her pirinç hasaduıyla artıyor.
 
Vahşi Doğanın Ortasında Bir Ev Yaratmak
Sakuna'nın ölümlü yoldaşları onun maceralarında topladığı gereçler ve malzemelerden silahlar, zırh ve yemek yapıyor, yoldaşları için görevleri tamamladıkça daha da fazla seçeneğin kilidi açılıyor.
 
Japon Mitolojisine Yeni Bir Bakış
Kadın kahraman, geleneksel Japon mitolojisinden esinlenen, fakat birçok eşsiz değişikliklerin de bulunduğu tanrı ve iblis panteonunun bir parçasıdır. Hikaye ve dünya, kimi tanıdık kimiyse tamamen özgün olan, sevgiyle işlenmiş birçok detayla dolu.

Sakuna: Of Rice and Ruin Side-scrolling aksiyon
HABERLER
Macrotis: A Mother's Journey Romancelvania: BATchelor's Curse
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Sakuna: Of Rice and Ruin 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Sakuna: Of Rice and Ruin
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız