Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cooking Tycoon

Cooking Tycoon, ilk restoranını açan bir şefi canlandırdığınız eğlenceli bir yemek pişirme uygulamasıdır. Oyunda, restoranınızı mükemmel bir şekilde nasıl yöneteceğinizi ve daha önce hiç yapmadığınız şekilde yemek pişirmeyi öğrenirsiniz.
 
Bu oyunda diğer benzer oyunlardan farklı olarak 'gerçekten' yemek pişirmek zorundasınızdır. Bu ne anlama geliyor? Örneğin, malzemeleri nasıl doğramanız gerektiğine ya da gaz alevinde nasıl yemek pişirmeniz gerektiğine karar vermelisiniz. Tarifi baştan sona bildiğinizden emin olun aksi halde müşterileriniz memnun kalmazlar. Hamburger, suşi, tatlı ve diğerleri gibi her çeşit yemeğin nasıl pişirileceğini öğrenin.
 
Müşterileriniz oldukça zorlu olacaktır fakat size tavsiyelerde bulunarak gelişmenize yardımcı olacaklardır. Onları dinlediğinizden emin olun, çünkü eğer onları dinlemezseniz restoranınız batar. Eğer onları memnun etmeyi başarırsanız, ikinci bir restoran açabilirsiniz ve bu ikinci restoranı yedi farklı mutfak arasından seçebilirsiniz: fast food, Fransız, İtalyan, içecekler, tatlılar, Japon ya da Çin. Her birinde 40'tan fazla yemekle, Cooking Tycoon farklı mutfaklara ait yemekleri pişirmeyi öğrenirken eğlenme fırsatı sunar.

simülasyon yemek
My PlayHome Hospital My Town: Play & Discover
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Cooking Tycoon 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Cooking Tycoon
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız