Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bubble Bird 2

Bubble Bird 2, renkli baloncukları patlatarak eğlenceli bir oyun deneyimi vaat eder. Bu bir balon patlatma oyunu olmasına rağmen, bu oyunda serbest bırakmanız gereken bazı baloncukların içine hapsolmuş minik kuşlar vardır.
 
Bubble Bird 2'nin grafikleri çok hoştur ve klasik kontrol mekanizması zaten iyi biliniyor. Oyun, renkli toplarla dolu bir ekran ve bunların altında ateş etmek için kullanacağınız bir top ile başlar. Başlatıcıda iki balon olacağını hatırlamak önemlidir: biri fırlatılmaya hazır, diğeri ise genellikle farklı renktedir. Baloncukların pozisyonlarını doğru ana bağlı olarak istediğinizi vurmak için değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, renkli topların arasındaki simgeye dokunmanız yeterlidir.
 
Öte yandan Bubble Bird 2'de ustalaşmak ve sunduğu özellikler sayesinde büyük ikramiyeler kazanmak hiç de zor değildir. O kadar basit ki, ateş etmeden hemen önce, parmağınızı ekranda basılı tutarsanız, balonu göndereceğiniz yönü gösteren bir çizgi belirecektir. Göreviniz, renkli balonlara gizlenmiş küçük yaratıkları kurtarırken panoyu mümkün olduğunca temizlemektir ve bunu başarmak için aynı renkteki üçten fazla balonu bir araya getirebilirsiniz.
 
Bubble Bird 2, klasik amacı aynı renkteki baloncukları patlatmak olan eğlenceli bir baloncuk vurma oyunudur: Ayrıca içlerine hapsolmuş minik kuşları da serbest bırakmanız gerekir.

bulmaca macera platform
mGamer Mary's Life: A Makeover Story
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Bubble Bird 2 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Bubble Bird 2
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız