Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

İzmir INTEL ESL Türkiye Şampiyonası LoL Günü Etkinlik Programı Yayınlandı!

 
      İzmir INTEL ESL Türkiye Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan League of Legends günü etkinlik programı yayınlandı. Etkinlik, 13 Eylül'de İzmir Enternasyonal Fuarı'nda 4 numaralı hangarda gerçekleşecek. 
 
     Etkinlikte yayıncılarla tanışıp fotoğraf çekilmenin yanı sıra yayıncılar arası 5'e 5 Sihirdar Vadisi kapışmaları, Ziggs bombasıyla kule devirmece, 1'e 1 oyuncular arası minik ödüllü turnuvalar gerçekleşecek. Etkinliğe; Oyunbros, Pby Kaptan, LinusTheAfro, Zegabon, PBE TR, Realvivien, Cognac, Immortoru, HolyThoth, miafitz, Zeon, Güneş Bey, Rasher, Levo, Fionamed ve Stratera katılacak.
 
     Oyuncu topluluğunun tanıdık yüzleri olan Dunpy ve Krank soru cevap etkinliği için 4 numaralı hangarda olacak. Merak edilen konularda soru işaretlerini gidermeye çalışacaklar.
 
     Levo, Fionamed, PBY Kaptan, Stratera, Oyunbros, Zeon, Miafitz, Holythoth'un katılacağı Monster Notebook Abra V15.2.1 Gaming Laptop ödüllü TFT kapışması gerçekleşecek. TFT karşılaşmaları ve 5'e 5 Sihirdar Vadisi karşılaşmaları ESL LoL Tr Twitch TV kanalından yayınlanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
Apple Arcade'in Yayınlanma Tarihi Açıklandı Civilization 6’nın Battle Royale Modu Red Death Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız