Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

İki Rainbow Six: Siege Geliştiricisi Guerrilla Games'e Katıldı

 
Horizon Zero Dawn ve Kilzone oyunlarının arkasındaki stüdyo Guerrilla Games FPS Multiplayer oyun deneyimi olan iki geliştiriciyi bünyesine kattı.

Bu isimler Rainbow Six: Siege oyun yönetmeni Simon Larouche ve baş oyun tasarımcısı Chris Lee. Simon Larouche Ubisoft'ta katılmadan önce de Guerrilla Games'te Killzone 2 üzerinde çalışmıştı.
 
Guerilla Games genel müdürü ve ortak kurucusu Hermen Hulst birkaç ay önce yaptığı açıklamada, gelecek senenin başından itibaren 7300 metrekare beş katlı bir binaya taşınacaklarını söylemiş ve tam zamanlı çalışan sayısını da 250'den 400'e çıkarmayı istediklerini belirtmişti.

Hermen Hulst ayrıca oyunları daha hızlı çıkarmak istediklerini ve stüdyodan yeni IP'ler ile birlikte devam oyunları da görebileceğimizi işaret etmişti.

"Horizon Zero Dawn üzerinde 6.5 yıl çalıştık, ki bu istisnai bir durum: oyunlarımızı iki ya da üç yıl içinde çıkarmak istiyoruz, hem yeni oyunlar hem de mevcut başlıklara dayalı oyunlar."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Game Informer Guerilla Playstation 4 Sony Killzone shadow fall FPS
Mount & Blade II: Bannerlord'da Krallık Yönetimi Call of Duty: Black Ops 4'ün Çıkışında 14 Multiplayer Harita Bulunacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

d3vstator

9.10.2018 19:41:43

0
Iki-üç yılda bir oyun yapmak istiyorlarsa ya bu nesil için bir oyunları daha var ya da yeni neslin çıkış oyunlarından birisi bu stüdyoya ait olacak. Bana ikinci ihtimal daha mantıklı geliyor...

AttackHane

9.10.2018 06:43:49

0
Acaba taktiksel bir killzone mu gelecek
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Killzone: Shadow Fall
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız