Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Zula'da Lig Aşaması Tamamlandı!

 
     Zula Süper Lig 5. Sezon'da lig aşaması tamamlandı. 5. Sezon'un son haftasında yaşanan büyük mücadele sürpriz sonuçlara da sahne olup lig sıralamasını önemli derecede değiştirdi. Lig aşamasının tamamlanmasıyla beraber finallere doğru ilerleyen ve ligden düşen takım da belli oldu.
 
Çeyrek Final: fastPay Wildcats - Galatasaray / Bursa Espor - 1907 Fenerbahçe Espor
Doğrudan yarı finale yükselen takımlar; Mod-Z ve Beşiktaş Espor oldu. 
 
     Zula Süper Lig 5. Sezon'da lig aşamasının tamamlanmasıyla beraber oluşan puan durumu büyük finallerde yer alacak takımları da kesinleştirdi. Mod-Z ikinci haftada ele geçirdiği liderlik koltuğunu lig aşamasının sonuna kadar koruyup lig aşamasında birincilik ipini göğüslerken Mod-Z'yi ikinci sırada Beşiktaş takip etti. Ligi ilk iki sırada bitiren takımlar direkt olarak yarı finallere gitmeye hak kazanırken, ikili averaj ile Galatasaray Espor'un önüne geçen 1907 Fenerbahçe çeyrek finallerde Bursa Espor eşleşti. Ligi üçüncü sırada bitiren fastPay Wildcats ise çeyrek finalde Galatasaray Espor ile karşılaşacak. Bu dört takım arasından yarı finale çıkmaya hak kazanan iki takımdan, lig aşamasını düşük sırada bitirmiş olan takım ise yarı finalde Mod-Z'nin rakibi olacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
zula türk yapımı türk oyunu mmo fps mmofps shooter madbyte games
Elden Ring'in Müzikleri de Yuka Kitamura'ya Emanet TESFED #EvdeKal Kupası Başlıyor!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ZULA
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız