Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Top-Down Shooter Oyunu Uragun'un İlk Videosu Yayınlandı

 
Kool2Play Studio, yeni geliştirdiği oyunu Uragun'un ilk tanıtım videosunu yayınladı. Videoda, oyunun hikâyesi ile ilgili kilit noktaların yanı sıra daha önce hiç görülmemiş oynanış mekaniklerini de bulabileceksiniz.
 
Uragun, üstten kameralı görünüme sahip olan hardcore bir shooter oyunudur. Taktiksel savaş tekniklerini de barındıran oyunda, oyuncular yapay zekânın yöneteceği makine güruhuna karşı uyguladıkları taktiklerle kendilerini savunacaklar. Günümüz dünyasının büyük şehirlerden esinlenerek hazırlanan bölüm tasarımlarında, oyuncular New York, Londra, Berlin, Moskova, Pekin ve Varşova sokaklarında ağır silahlarla donatılmış Mech kıyafetleri ile dalgalar halinde gelen akıllı yapay zekâ robotlarına karşı mücadele edecekler.
 
Uragun, kült klasik Syndicate’in yoğun atmosferini ve Crimsonland'ın dinamik oynanışını, Helldivers'ın taktiksel unsurlarıyla birleştiriyor. Oyunun baş tasarımcısı Jacek Wesolowski, Bulletstorm ve Hard Reset gibi başarılı oyunların arkasındaki yaratıcı isimlerden birisi.
 
Oyunun en belirgin özelliği düşmanları; çok çeşitli karmaşık davranışlara ve koordineli taktiklere sahip katil robotlar. Bu düşmanlar önceden belirlenmiş herhangi bir eylem ve ayarlama olmadan, benzersiz dinamik bir yapıya sahip yapay zekâ (AI) tarafından kontrol edilmektedir. Geliştiricilere göre, oyuncular geniş yelpazede çeşitli düşman kadrosuyla karşılaşacaklar ve her robot, yeteneklerine ve silahlarına karşılık gelen farklı taktikler kullanmanın yanı sıra çevresel koşullara göre dinamik olarak tepkisini belirleyecek.
 
Oyun 2020’nin başında Steam üzerinden ilk olarak Erken Erişim’e açılacak. Uragun’un tam sürümü ise 2020’nin ortalarında Steam, Nintendo Switch, Xbox ve PlayStation platformları için piyasaya sürülecek.
 
Daha fazla bilgi için oyunun Steam sayfasını veya resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Oynanış görüntüleri, tanıtım videoları ve oyunla alakalı diğer videoları stüdyonun YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Öte yandan Uragun hakkında güncel bilgilere hemen ulaşmak için oyunun Facebook üzerindeki topluluk sayfasını, Twitter hesabını ve Kool2Play'in Facebook, Twitter ve Instagram resmi hesaplarını takip edebilirsiniz.
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Switch Satışları Avrupa'da 10 Milyonu Aştı Warner Bros. Interactive Entertainment ve IO Interactive Yeni Bir Oyun için Ortaklıklarını Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)