Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Titanfall Oyunları Duyuruldu

 
    Counter-Strike Online'ın da yayıncılığını üstlenen ve F2P oyunlara odaklı Güney Koreli firma Nexon ve geliştirici Respawn mobil platformlarda boy gösterecek Titanfall oyunları üzerine anlaştıklarını açıkladı.
 
Oyunlar Respawn stüdyosunun da kurucusu olan Vince Zampella'nın sahibi olduğu mobil oyun geliştiricisi Particle City tarafından geliştirilecek. Titanfall gibi son derecek aksiyon ve hareket dolu bir oyun tablet ve cep telefonlarına hangi türde bir yapım olarak aktarılacak henüz belirsizken, bu hareketin Titanfall evrenini daha fazla kişiye tanıtmak için atılan bir adım olduğu açıklandı.
 
     Nexon ayrıca Asya marketinde boy göstermek üzere hazırlanan PC'ye özel oynaması ücretsiz bir Titanfall oyunu üzerinde de çalışıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak MCVUK respawn entertainment electronic arts titanfall xbox 360 xbox one pc
Need for Speed'in İlk 20 Dakikası Yayınlandı! Microsoft, Xbox One'a 10 Milyon Yeni Oyuncu Bekliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

2K

30.10.2015 00:02:54

0
Titanfall ilk duyurulduğundan beri EA ve basın tarafından şişirilen bir oyundan başka bir şey değil bana kalırsa. Tamam zevkli bir oyun ve saatlerce oynadım ama 1 ay sonra sıkılıp sildim ve bir daha aklıma bile gelmedi. İçerik olarak oldukça kısıtlı bir oyun eski Infinity Ward çalışanları hala bu marka için uğraşmak yerine Single odaklı bir oyun geliştirseler daha iyi olur diye düşünüyorum.

BSC Misafiri

29.10.2015 16:06:29

+1
titanfail hakkettiği yeri bulmuş. Cep telefonu oyunları gibi çabuk sıkan tekdüze bir oyundu

Patren

29.10.2015 15:57:44

0
nexona güven olmaz arkadaşlar bu firma f2p nın EA sı gibi bir firma hatda daha para göz firmadır Türkiye Counter-Strike Online sırp zarar yaptıkları için değil steamdeki Counter-Strike zombie Nexon la birleştiremedikleri için kapattılar türkiye sonucularını keyiflerine göre iş yapar nexon uzak durun bu firmadan

Işbara Han

29.10.2015 15:52:08

0
Titanfall'u kısa süre de olsa eğlenerek oynamıştım ve bildiğim kadarıyla ikinci oyunu geliştiriliyor. İlk oyun çok kısa ömürlü olduğundan ötürü beklediğini alamadığını tahmin ettiğim firma Talha Bey'in de belirttiği gibi ikinci oyun için hedef kitlesini genişletip şimdiden unutulmaya yüz tutan Titanfall ismini akıllarda taze tutmaya çalışıyor olabilir. Bence mantıklı da.

Qonrul

29.10.2015 15:50:20

0
pc oyuncuları için güzel olur. gelsin bakalım

harikaerif

29.10.2015 15:44:32

+1
Nexon ve Mobil mi ? Yok kalsın...

esmerbuyucu

29.10.2015 15:35:26

0
Zaten oyunun fiyatı ne ki bir de oynaması ücretsiz çıkarıyorlarmış. Rezillik
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Titanfall
+ TAKİBE
AL
67 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız