Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Bir Hile, Oyuncuların Cold War'da Aynı Anda 5 Silah Kullanmasına izin Veriyor

 
Call of Duty oyuncuları, oyunda ortaya çıkan ve topluluğa zarar veren çok sayıda tuhaf hatalara ve hilelere alışkın. Yeni bir hamle ile hileciler artık oyunda 5 silaha birden sahip olabiliyor.
 
Oyun boyunca, oyuncular toplam iki silahla çok oyunculu modda mücadele ediyor. Bunlardan ilki keskin nişancı ve tüfek gibi birincil silahlar, diğeri ise tabanca ve pompalı tüfek gibi ikincil silahlardır. Ancak yeni bir hile ile oyuncular toplamda 5 silaha birden sahip olabiliyor.
 
Reddit kullanıcısı 'MacTavishesBanana'' bu durumu bir gönderide paylaştı. Gönderide: ''Bugün 4 silaha sahip bir oyuncuya şahit oldum. Ayrıca normalden daha hızlı hareket ediyordu.'' yazıyor.
 
 
 
Taşıdıkları silahlar oyunda bulunan tüm standart kurallara aykırı ve oyuncular da maça girdikleri andan itibaren tam zırha sahip görünüyor. Bazı oyuncular bunun basit bir bug olabileceğini düşünürken, diğerleri oyuncunun kasıtlı olarak bir hile kullandığına kanaat getiriyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerficial Call of Duty: Black Ops Cold War FPS savaş oyunu soğuk savaş call of duty cold war haberler konusu shooter
Destiny 2 Oyununda Yaz Etkinliği Başlıyor Warzone'daki Gulag Sisteminin Benzeri PUBG'ye Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Black Ops Cold War ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız