Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yakuza: Kiwami 2 Bu Ay Sonunda Xbox One, Windows 10 ve Xbox Game Pass'e Geliyor

 
Sega, Yakuza: Kiwami 2'nin 30 Temmuz'da Xbox One için çıkış yapacağını ve PC versiyonunun Microsoft Store'a geleceğini duyurdu.

Yakuza 0 ve Yakuza Kiwami'de olduğu gibi Yakuza 2'nin yenilenmiş versiyonu Yakuza: Kiwami 2 de konsol ve PC'de Xbox Game Pass'e dahil olacak.
 
Oyun hakkında:


10 milyar yenlik kayıp olayından bir yıl sonra Kazuma Kiryu, Haruka Sawamura ile huzurlu bir hayat kurmaya çalışıyor. Onu bu hayattan, Tojo Clan ve Omi Alliance arasında topyekun bir savaşa sebep olabilecek bir suikast koparıyor. Dojima Ejderhası Kiryu, bu iki rakip klan arasında aracılık yapmak üzere Sotenbori, Osaka'ya gitmek zorunda, ama Kansai Ejderhası olarak bilinen Ryuji Goda galip gelmek için elinden geleni yapacak. Bu dünyada yalnızca bir ejderha olabilir.

Baştan sona yeniden inşa edilen Yakuza Kiwami 2, serinin göze çarpan oyunlarından birini modern bir klasiğe dönüştürmek için Dragon Engine'i kullanıyor. Cabaret Club simülatörü ve Clan Creator'ın güncellenen sürümleri de dahil olmak üzere en çok sevilen mini oyunları oynayın veya Virtual On, golf bingo ve Toylets için atari bağlantısı gibi yeni eklemelere göz atın. Kiwami 2'de aynı zamanda oyun öncesinde meydana gelen olayları gösteren oynanabilir maceralarıyla Goro Majima'nın yer aldığı 'Majima Saga' bulunuyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Xbox Game Pass Microsoft Konsol için Xbox Game Pass PC için Xbox Game Pass
Watch Dogs: Legion'da Jacob Frye'ın Soyundan Gelen Bir Karakter Olarak Oynayabileceksiniz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Xbox Game Pass
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız