Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de En Çok Eş Zamanlı Oyuncuya Sahip 7. Oyun Oldu

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini WOLCEN Studio'nun yaptığı Wolcen: Lords of Mayhem, 13 Şubat'ta erişime açılmıştı. Ancak oyunun çıkışında bazı sorunlar mevcuttu. Dün itibarıyla bu sorunların çoğu düzeltildi. İşin ilginç yanıysa sıkıntılı bir çıkış yapmasına rağmen oyuncuların bu oyuna gösterdiği ilginin son derece yüksek olması.
 
Wolcen: Lords of Mayhem şu anda yaklaşık 92.000 kişi tarafından oynanıyor. Son 24 saatteki eş zamanlı oyuncu sayısı ise 127.542. Bu oyuncu sayısı ile Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de en çok eş zamanlı oyuncuya sahip yedinci oyun olmuş oluyor. Üstünde Rainbow Six Siege, altında ise Destiny 2 bulunuyor. 
 
Wolcen: Lords of Mayhem'in bu zamana kadar ulaştığı en yüksek oyuncu sayısı ise geçen ay yakaladığı 1825 oyuncu. Oyunun o sırada erken erişimde olduğunu hatırlatalım. Wolcen: Lords of Mayhem'a şu anda Steam üzerinden erişebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GamePressure Wolcen: Lords of Mayhem Aksiyon RPG hack n slash online coop multiplayer hikaye diablo tarzı path of exile tarzı oyun
Warface Bugün Switch için Çıktı GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu, Satılık Değil
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

OldReview

18.2.2020 11:43:50

0
Oyun gayet keyifli, boss lar zorlayıcı ve yenince insanda bir tatminlik hissi bırakıyor. Diablo 4 gelene kadar her türlü oynanır...

Angel of the Lord

18.2.2020 00:27:45

0
İlk paragraftaki cümle hataları beni benden aldı. Neredeyse her haber altında uyarılıyorsun Özgür ama aynen devam etmeyi de başarıyorsun. Tebrikler.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Wolcen: Lords of Mayhem
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız