Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

What Remains of Edith Finch Epic Games Store'da Ücretsiz

 
Giant Sparrow'un geliştirmiş olduğu macera oyunu What Remains of Edith Finch Epic Games Store'da oldu.

İlgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu ücretsiz olarak edinebilir ve ardından Epic Games Launcher aracılığıyla oyunu bilgisayarına indirebilir. What Remains of Edith Finch 24 Ocak tarihine kadar ücretsiz dağıtılacak.
 
Bununla birlikte Epic Games Store'da bir sonraki ücretsiz olacak oyun da belli oldu. The Jackbox Party Pack 24 Ocak - 7 Şubat tarihleri arasında Epic Games Store'da ücretsiz olarak.

What Remains of Edith Finch Hakkında:
 

Washington Eyaleti'nin güzel, huzursuzluk verici bakir doğasında, 17 yaşındaki Edith Finch'in ailesinin lanetli geçmişi ortaya çıkmaya başlıyor…
 
Oynanabilir hikayeler antolojisinde Finch ailesinin geçmişine uzanan yolculukta Edith'e katılın ve her neslin kayboluşunun ardındaki korkunç gerçekleri ortaya çıkarın. Benzersiz hikayelerini Edith'in gözlerinden görün, çağlar boyunca çevreyle etkileşime girin ve Edith'in neden Finch ailesinin sağ kalan son üyesi olduğunu keşfedin.
 
Bu nostaljik, ürkütücü ve güzel keşif hikayesi, beğeni toplayan The Unfinished Swan'ı da yaratan Giant Sparrow stüdyosundan geliyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Epic Games Store
Yeni Gundam Oyunu 21 Ocak'ta Duyurulacak Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Just Cause 3 ve Aftercharge Xbox Game Pass'e Eklendi

Cpt. Alex Mason

10.1.2019 21:34:26

+1
humble bundle da a story about my uncle veriyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)