Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

We Happy Few: Uncle Jack Live VR PlayStation VR için Ücretsiz Olarak Çıktı

 
Compulsion Games, We Happy Few'dan bir yan hikaye sunan sanal gerçeklik için hazırlanmış We Happy Few: Uncle Jack Live VR oyununu PlayStation VR için duyurdu.

PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.
 

We Happy Few: Uncle Jack Live VR size Wellington Wells'in en göze çarpan, meşhur karakteriyle tanışma ve birlikte çalışma fırsatı sunuyor. Yalnızca en mutlu haberleri sunarak ve tüm Willie'lere Neşe ilaçlarını almalarını hatırlatarak Jack Amca'nın fevkalade bir gösteri üretmesine yardımcı olun.
 
Hem dik kafalı Jack Amca ile uğraşacak, hem de yayın stüdyosuna yayılmış olan bir Downer İstilası ile mücadele edeceksiniz.Araçları kendi yararınıza kullanarak hem isyanda hayatta kalabilir hem de anlaşmazlığı bizzat çözüme kavuşturabilirsiniz.
 
Yapımcılık rolünü yerine getirdikten sonra 40'tan fazla Jack Amca bölümünü keşfedebileceğiniz medya arşivlerinde biraz mola verin, resmi We Happy Few müzik parçaları seçimlerini dinleyin, fragman ve animasyon bobinleri gibi bonus materyalleri izleyin.
 
We Happy Few 10 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. İlk inceleme puanlarına buradan göz atabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Shadow of the Tomb Raider Zorluk Seçenekleri Detaylandırıldı PS4 Pro 500 Milyon Özel Sürümü Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)