Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Warzone'daki FiNN LMG Silahı Sezon 4 Güncellemesinden Sonra Kullanılamaz Hale Geldi

 
 
Warzone oyuncuları için hatalar artık normal bir durum olarak karşılanıyor ve her yeni güncellemede oyuna bir dizi yeni hata gelebiliyor.
 
Oyunculara Sezon 4 güncellemesinde üç yeni silahın yanı sıra Gulag'daki değişiklikler ve yeni POI'ler verildi. Ancak oyuna getirilen tek şey bu değil. 
 
Son güncellemenin ardından oyuncular, hedeflerini net bir şekilde görmelerini engelleyen ve ekranın büyük bir bölümünü kaplayan FiNN LMG hatasının geri döndüğünü gördüler. Bu, Warzone'un yanı sıra oyunların normal çok oyunculu modunu oynarken bile FiNN'yi işe yaramaz hale getiriyor.
 
Reddit kullanıcısı 'jnape33', resmi Modern Warfare alt dizininde sorunu paylaştı. Gönderiye ulaşmak için buraya tıklayın.
 
Gönderide şu cümleler yer alıyor: "Bu silaha ne oldu? Birkaç ay aradan sonra bugün bu oyunu tekrar oynamaya karar verdim ve nişan alma düğmesine (L2) bastığımda hedeflediğim şeyi göremez oldum.”
 
Sorunun ne zaman fark edileceği ve düzeltileceği henüz bilinmiyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerficial Call of Duty: Warzone Oynaması Ücretsiz Battle Royale
Doom: Eternal Yeni Nesil Güncellemesi Şimdi Yayında World of Warcraft: Shadowlands'a Büyük Güncelleme Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Warzone
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız