Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Warner Bros. Interactive Entertainment ve IO Interactive Yeni Bir Oyun için Ortaklıklarını Duyurdu

 
Warner Bros. Interactive Entertainment ve IO Interactive "yeni bir konsol ve PC oyun deneyimini" dünya genelinde yayınlamak ve dağıtmak için yeni bir ortaklık anlaşması imzaladıklarını duyurdu.
 
Warner Bros. Interactive Entertainment başkanı David Haddad: "IO Interactive'deki yetenekli ekip ile ilişkimizi devam ettirecek olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. IO Interactive ikonik oyunlar yaratmada uzun zamandır süre gelen bir mirasa sahip ve dünya genelindeki oyunculara yeni bir konsol ve PC oyun deneyimini sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz." 
 
IO Interactive CEO'su Hakan Abrak: "Son birkaç yılda, Warner Bros. yaratıcı vizyonumuzu anladığını ve buna saygı duyduğunu net bir biçimde gösterdi ve onlarla olan ilişkimizi devam ettirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. IO Interactive, oyuncularımızın keyif alması için zorlayıcı karakterler ve evrenler yaratmanın gururlu bir geçmişine sahiptir. Bu bizim DNA'mızda var. Warner Bros. ile birlikte yeni bir evren oluşturmak üzere bu heyecan verici projeye başlarken Kopenhag ve Malmö stüdyolarımıza katılmak isteyen hırslı ve yetenekli geliştiriciler arıyoruz."
 
Oyun IO Interactive'in Kopenhag ve Malmö stüdyoları tarafından geliştiriliyor ve bu iki stüdyoda alımlar devam ediyor. ioi.dk/jobs/ 
 
IO Interactive geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada Hitman 3 ve yeni bir IP üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Yeni Top-Down Shooter Oyunu Uragun'un İlk Videosu Yayınlandı Surviving Mars Epic Games Store'da Ücretsiz; Haftaya Observer ve Alan Wake's American Nightmare

BSC Misafiri

10.10.2019 19:40:53

0
Süper
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)