Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Walking Dead Oyun Tasarımcısı Blizzard'a Katıldı

   Amerikalı video oyun tasarımcısı Harrison G. Pink Blizzard'a katıldı.
 
   Harrison G. Pink, twitter üzerinden yaptığı duyuru ile Blizzard'ta Diablo ekibinde kıdemli tasarımcı olarak çalışacağını açıkladı. 
 
   Harrison G. Pink, 2011 - 2014 yılları arasında Telltale bünyesinde çalıştı bu süre zarfı boyunca The Walking Dead Season 1, 2 ve 400 Days'de oyun tasarımcısı, Tales from the Borderlands'te ise baş tasarımcı olarak görev aldı. 
 
   Kendisi Aralık 2014'te Telltale'dan ayrıldı ve 2K Games bünyesinde olan Hangar 13'e geçti. Burada ise Mafia 3 ve Mafia 3'ün indirilebilir içeriği Stones Unturned dünyasının tasarımı ile uğraştı.
 
   Harrison G. Pink şimdi ise Temmuz 2017 tarihiyle birlikte Blizzard Entertainment Diablo ekibinde kıdemli tasarımcı olarak çalışıyor. Diablo III 2014 yılında çıktı ve ardından Reaper of Souls genişlemesi geldi. En son 27 Haziran'da oyuna Necromancer sınıfını ekleyen Rise of the Necromancer indirilebilir içeriği yayınlandı.
 
   Harrison G. Pink şu anda ekibi ile birlikte tüm platformlarda 30 milyon civarı satan Diablo 3 için yeni içerikler üzerinde veya serinin dördüncü oyunu üzerinde veya geçtiğimiz ay söylentisi çıkan Diablo 2 remaster üzerinde çalışıyor olabilir.

Bu haberin bağlantısı
URL
Blizzard PC RPG Diablo 3 Diablo III İzometrik Aksiyon RPG PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One
Middle-earth: Shadow of War ‘Shelob’ Fragmanı Sine Mora EX Çıkış Tarihi Açıklandı

alsndnz

23.7.2017 05:36:07

0
Blizzconda diablo 4 duyurulabilir
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Diablo 3 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
117 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız