Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

WILD HEARTS için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

 
 
Bir süredir geliştirilen avcılık aksiyon oyunu WILD HEARTS için yeni ekran görüntüleri ve yeni bir fragman yayınlandı. Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo stüdyosu bünyesinde bulunan Omega Force tarafından oyunculara sunulacak olan bu yapım 17 Şubat 2023'te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için 69,99 dolarlık bir fiyatla çıkış yapacak.
 
Avcılık temalı aksiyon oyunu 
 
 
 
EA Originals etiketiyle yayınlanan ve popüler Warriors serisinin arkasındaki ekip olan Omega Force tarafından geliştirilen WILD HEARTS, oyuncuları feodal Japonya dönemine götürüyor.
 
Oyun bizleri büyük bir maceraya götürmeye hazırlanıyor. Bu dönemde eski bir teknoloji harikası yer alıyor ve karmaşık mekanizmalar dikkat çekiyor. Karakuri'nin yardımıyla Kemono adlı doğayla aşılanmış dev hayvanlara karşınıza çıkıyor. 
 
Fragman videosu
 
Yayınlanan yeni fragman Monogatari Episode serisinin ilk bölümü. Bu bölümler belirli aralıklar ile oyunculara sunulacak. İlk fragman oyunun Karakuri sistemine ve daha fazlasını bizlere aktarıyor. 
 
 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun firması pc ps4 ps5 xbox Electronic arts
Dragonflight Ön Genişletme Yamasının 2. Aşaması Yayında Simülasyon Yönetim Oyunu Jumplight Odyssey Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Electronic Arts
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız