Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor!

 
     Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4 Nisan Cumartesi günü 8. hafta maçlarıyla geri dönüyor. VFŞL’nin dönüşüyle birlikte Mevsim Ödülleri oylamalarına da başlıyor! Lig aşamasının tamamlanmasının ardından mevsimin en iyileri 10 farklı dalda ödüllendirilecek. Taraftar Özel Ödülü için oylama 5 Nisan Pazar saat 19.00’da başlayacak.
 
     10 ödülün 9’u VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. Taraftar Özel Ödülü ise, 5 Nisan Pazar saat 19.00’da woobox’ta açılacak oylama ile izleyiciler tarafından belirlenecek.
 
Taraftar Özel Ödülü
 
     VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonra oynadığı takımın toplam maç sayısının en az yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular oylamada yer alacak.
 
     Ödül sahibi, izleyiciler tarafından belirlenecek. Oylama 5 Nisan Pazar günü saat 19:00’da başlayacak. Oylamaya ilişkin duyuru VFŞL sosyal medya hesaplarından yapılacak.
?
Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu

     Dokuzuncu haftanın sonuna kadar oynanan maçlarda en fazla Vodafone FreeZone Maçın En Değerli Oyuncusu seçilmiş kişi Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu ödülünün de sahibi olacak. Eşitlik olması durumunda VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koçları en yüksek puana sahip olan isimler arasında oylama yapacak.

Mevsimin Çaylağı

     Daha önce herhangi bir profesyonel ligde 4’ten daha fazla maçta oynamamış, VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonra oynadığı takımın toplam maç sayısının en az yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular oylamada yer alacak.
Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek.
?
Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu
 
     Daha önce VFŞL’de mücadele eden, VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonra oynadığı takımın toplam maç sayısının en az yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular arasından VFŞL Yayın Ekibi tarafından seçilen isimler oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek.
?
En İyi Üst Koridor
En İyi Ormancı
En İyi Orta Koridor
En İyi Alt Koridor
En İyi Destek
En İyi Koç Ekibi


     VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonra oynadığı takımın toplam maç sayısının en az yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takım kadrosunda kayıtlı bulunan bütün isimler oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek.

     Bütün ödüller için oylama 5 Nisan Pazar günü, saat 19:00’da başlayacak ve 12 Nisan Pazar günü aynı saatte sona erecek!

     Mevcut Covid-19 Salgını nedeniyle ödül sahiplerinin katılım göstereceği bir canlı yayın yapılmayacak. 21 Nisan Salı akşamı Youtube kanalımızda ödül sahiplerinin açıklandığı ve röportajlarla dolu bir video yayımlanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak LoLespor league of legends riot games pc rts mmo
Ant-Man 3'ün Yazarı, Rick and Morty'nin Yazarlarından Jeff Loveness Olacak ZULA #EvdeKal Haftalık Turnuvaları Başlıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız