Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ubisoft'un Devasa Çok Oyunculu Doğa Sporları Oyunu Riders Republic Ertelendi

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Annecy, 25 Şubat 2021'de çıkması planlanan devasa çok oyunculu doğa sporları oyunu Riders Republic'in çıkış tarihini erteledi.

Yine 2021'de çıkacak fakat net tarih verilmedi.
 
"Bu ek süre, tutkulu ekibimizin oyuncularımıza en dolu eğlence deneyimini sunmamızı sağlayacak." diye belirtildi.

PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için geliştiriliyor.

Duyuru fragmanları ve ilk detaylara buradaki haberden göz atabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Riders Republic Ubisoft Çok Oyunculu Oyun Doğa Sporları Oyunu
Prison Architect'in Yeni Genişlemesi Going Green Duyuruldu Bomber Crew Humble Store'da Ücretsiz
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

15.1.2021 12:47:10

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Şu yeni nesil Spor,Yarış oyunlarında dikkat ettiğim birşey var, Adamlar Local Co-op ve Spilit Screen desteği vermiyorlar..Halbuki en büyük alma nedenlerinden birisi, Tek kişi oynamak biyere kadar be abi...Tmm online'da güzel ama yan yana arkadaş veya aile ile oynamak bambaşka birşey..Ps2 ve Ps3 zamanları bambaşkaydı. Evimizde artık eşşek kadar TV'ler var ama gel görki arkadaşıma diğer kolu verip birlikte oynayamıyoruz..Geçen Onrush diye bir oyun indirdim bildiğin Spilit Screen yok diye yazık olmuş, Halbuki Motorstorm serisine alternatif olabilirmiş.
Gerçekten bu konuda haklısınız. Ps4 ve Xbox One neslinde çok az split-screen oyun çıktı. Xbox 360 sahibi olduğumuz zaman bir sürü iki kişilik oyun vardı şimdi sadece tek oynayabiliyoruz.

BSC Misafiri

15.1.2021 02:09:06

0
Şu yeni nesil Spor,Yarış oyunlarında dikkat ettiğim birşey var, Adamlar Local Co-op ve Spilit Screen desteği vermiyorlar..Halbuki en büyük alma nedenlerinden birisi, Tek kişi oynamak biyere kadar be abi...Tmm online'da güzel ama yan yana arkadaş veya aile ile oynamak bambaşka birşey..Ps2 ve Ps3 zamanları bambaşkaydı. Evimizde artık eşşek kadar TV'ler var ama gel görki arkadaşıma diğer kolu verip birlikte oynayamıyoruz..Geçen Onrush diye bir oyun indirdim bildiğin Spilit Screen yok diye yazık olmuş, Halbuki Motorstorm serisine alternatif olabilirmiş.

BSC Misafiri

14.1.2021 23:52:08

0
Steep en sevdiğim oyunlar arasındadır, hala oynarım. Oyun ekstrem sporlar türünde özellikle de kış sporlarında nadir oyunlardan dolayısıyla kitlesi çok geniş değil. Hal böyle olunca geniş kitlelere ulaşamadı ancak hem oynanış hem de görsel anlamda son derece başarılı bir oyundur. Yeni oyunla birlikte oyunun kitlesini diğer ekstrem sporları da işin içine katarak kitleyi genişletmeyi amaçlıyorlar. Ubisoft ve politikalarını ne kadar beğenmesem de yenilikçi girişimlerde bulunuyorlar.

Philipp_Plein

14.1.2021 22:50:16

0
Ubisoft büyük sıkıntıda gibi, adamlar yaptıkları bütün oyunları süresiz tarihe erteledi covid zamanı oyun yapmak gerçekten zorluyor firmaları.

ezicioyuncu

14.1.2021 21:12:52

+1
Steep çok karmaşıktı, geçişleri ve yapılmaya çalışılan şey tamamen birbirine karışmıştı ve insanlar bu karışıklıktan oyunu keyif alarak oynayamadı her farklı dal farklı bir menüye geçiş yapıyordu daha sade ve göze hitap eden menü geçişleri anlatımlarla gelirse keyif verir neden olmasın.

Hudson51

14.1.2021 21:10:49

0
UbiAnnecy'nin Steep'i pek iyi değildi bana göre ama Riders baya güzel duruyor gibi. Ubi bu yarış/spor simülasyonlarında farklı spor dallarını güzel yapıyor ve geçişlerde çok iyi ama ömrü uzun olmuyor. Bakalım bunda ne yapacaklar.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Riders Republic ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız