Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tüm Tales of Monkey Island Oyunları Sadece 5$

 
     Korsan yazılım kullanmadan korsan olabilmenin en ucuz yolu Steam'den geçiyor. Telltale Games geçtiğimiz yıl Monkey Island serisini yeniden dirilteren beşinci oyunu çıkarmıştı. Esprileriyle, bulmacalarıyla ve grafik tarzıyla eski oyunlarını aratmayan yapım beş bölümden oluşuyordu.
 
     Tales of Monkey Island'ın en büyük kusuru bir sonraki bölümünü oynamak için bir kaç ay beklemek zorunda kalmamız olmuştu. Eğer serinin öncekini oyunlarını oynadıysanız (Ya da Adventure oyunlarını seviyorsanız) ve beşinci oyunu denemediyseniz kesinlikle kaçırmamanız gereken bir fırsat Steam'de sizleri bekliyor. Launch of the Screaming Narwhal, The Siege of Spinner Cay, Lair of the Leviathan, The Trial and Execution of Guybrush Threepwood ve Rise of the Pirate God olmak üzere beş bölümden oluşan Tales of Monkey Island'ı Steam'in yeni kampanyası sayesinde %86 indirimle 5$'a satın alabilirsiniz. Tüm bölümlerini beklemeden oynayabilir ve Guybrush'ın korsan olma mücadelesine eşlik edebilirsiniz. Pardon, Guybrush çoktan korsan olmuştu zaten.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Tales of Monkey Island Lucas Arts telltale Games Adventure PC Wii Launch of the Screaming Narwhal The Siege of Spinner Cay Lair of the Leviathan The Trial and Execution of Guybrush Threepwood Rise of the Pirate God Steam Kampanya İndirim
Tesco İngiltere Oyun Pazarının %20'sini İstiyor EMEAA'da Geçen Haftanın Konsol ve Oyun Satışları

By_e

15.10.2010 11:04:44

0
Bu fırsat kaçmaz. :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tales of Monkey Island
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız