Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Transistor Çıkışından 5 Yıl Sonra Fiziksel Kopya Olarak da Satılacak

 
Supergiant Games'in aksiyon ve aynı zamanda rol yapma oyunu olan Transistor geçtiğimiz aylarda bir süreliğine Epic Games'te ücretsiz olmuştu Şimdiyse şirket yeni bir hamleyle karşımıza geldi. 
 
20 Mayıs 2014'te önce oyuncularla buluşan ve adını Bastion ile dünyaya duyuran Supergiant tarafından geliştirilen Transistor, hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden tam not almıştı. Oyunun aynı zamanda yayıncısı olan Supergiant Games, 5 yılın ardından enteresan bir karar alarak oyunu Nintendo Switch ve PlayStation 4 kullanıcıları için 'özel sürüm' adı altında fiziksel kopya olarak da piyasaya çıkıyor.
 
Oyunun iki platformda da satış fiyatı 35 dolar olacak. Bunun dışında yanında koleksiyoncular için çeşitli hediyeler de barındıran Collector's Edition sürümü ise 80 dolar etiketiyle oyuncularla buluşacak. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Twinifite bastion supergiant games pc next gen transistor action rpg
Half-Life: Decay'de 18 Yıl Sonra Enteresan Bir 'Easter Egg' Keşfedildi A Way Out'un Yönetmeni Kendisine Göre Yılın Oyununu Açıkladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Transistor
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız