Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War: Shogun 2 için Ek Paket Duyuruldu

Samuray çağı moden silahların gücüyle yüzleşiyor.
 
     Sega, bugün Total War: Shogun 2’nin resmi bağımsız genişleme paketinin 2012 Mart ayında piyasada olacağını duyurdu. Samuray çağı moden silahların gücüyle yüzleşirken, Japonya’nın geleceği için son bir kez daha savaşın. Tüm Japonya’nın kaderi sizin ellerinizde...
 
     1863 yılında, Samuray dönemi sona ermek üzereydi. Kılıç, yay ve at ustaları olan Samuraylar, topların uğultusu ve buharlı motorların çığlıklarıyla yeni bir Japonya’nın doğuşuna şahit oluyordu. Modern, Viktorya döneminin Avrupası ve Amerika Japonya’nın kapılarına dayanmış, ülkeye devrim yaratacak yeni silahlar getirmişti: Samuray sınıfının sonunu getirecek yeni silahlar. Japonya bu yeni dünyaya kapılarını kapatıp geleneklerine sarılabilir, veya kucaklayıp gelişme yolunu seçebilirdi. İşte bu karışıklık esnasında eski Shogun’lara karşı, Japonya hükümdarı olarak İmparatoru diriltmeye çalışan yeni bir İmparatorluk hareketi de başlamıştu. Bu yükselen İmparatorluk gücünü mü, yoksa eskilerin Shogunluğunu mu destekleyeceksiniz? Tarafınızı seçmeli ve ülkenizi Japonya’nın geleceği için bu son savaşa sokmalısınız: Boshin Savaşı, yani Ejderha Yılı Savaşı.
 
     Total War: SHOGUN 2’nin bu devasa, bağımsız genişleme paketi oyunculara yeni bir deneyim sunacak. Oynanabilir altı yeni klan arasında Satsuma gibi modern imparatorluk Japonyasını destekleyenler ve Nagaoka gibi eski Shogun ile müttefik olanlar da bulunuyor. Ayrıca oyunda üç büyük yabancı güçle de karşı karşıya geleceksiniz: Amerika, Britanya ve Fransa Japonya ile yakından ilgileniyorlar; onlara nasıl davranacaksınız? Bu olayların tümü de kuzeydeki yeni adalara kadar birçok bölgeyi kapsayan, genişletilmiş ve geliştirilmiş sefer haritasında geçecek ve bir Total War oyununda ilk kez demiryolları ve denizden bombardımanlar gibi yeni özellikler de bulunacak!
 
     Sefer haritasındaki yeniliklerin yanı sıra Total War: Shogun 2’nin destansı savaşlarına yeni birimler ve yetenekler de ekleniyor. Karada aralarında Mitralyözler, Amerikan Deniz Piyadeleri ve Britanya Kraliyet Deniz Piyadelerinin de bulunduğu 39 yeni birim bulunuyor. Deniz savaşlarında ise ağır silahlı buharlı gemiler, torpido botları ve görkemli zırhlı savaş gemileri ile kara savaşlarına denizden top atışları yapabileceksiniz. Kıyıda kurulan savunma silahları da gemilerinize saldırabileceğinden, savunması güçlü limanlara dikkat etmeniz gerekecek.
 
     Sefer haritasında seçebileceğiniz üç yeni ajan türü, dört yeni tarihi senaryo, yepyeni kuşatma mekanikleri ve Total War: SHOGUN 2’nin çokluoyuncu modlarına yapılan önemli geliştirmelerle, yeni özelliklerin listesi de en az Total War: Shogun 2 – The Fall of the Samurai’daki savaşlar kadar destansı bir hal alıyor.
 
     Basın Bülteni
 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ Bu haber ile ilişkili
Bu haberin bağlantısı
URL
Total War: Shogun 2 Sega The creative assembly strateji Fall of the Samurai
Final Fantasy XIII-2'ye Ezio Kostümü Call of Duty Elite için Yeni Video
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

cato16

29.11.2011 12:59:31

-1
Hastasıyızzzzz deedeeeeeeeeeeeeeeeee

F355 Challenge

29.11.2011 12:43:20

+1
Beklemekteyim, son zamanlarda PC'de oynadığım en iyi oyun.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai
+ TAKİBE
AL
11 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız