Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Tale of Onogoro Bu Sonbaharda SteamVR'a Geliyor

 
 
Geliştirici AMATA K.K., sanal gerçeklik aksiyon macera oyunu The Tale of Onogoro'nun bu sonbaharda SteamVR'a geleceğini duyurdu. The Tale of Onogoro, ilk olarak Quest için 17 Mart'ta Oculus Store üzerinden yayınlandı. Bir PlayStation VR sürümü üzerinde de çalışılıyor.
 
The Tale of Onogoro'nun SteamVR sürümü, PC sürümüne göre yüksek çözünürlüğe, yumuşak gölge efekti geliştirmelerine ve efektlere sahip olacak. Bunun için çeşitli grafik ayarları bulunacak. Ek olarak Oculus Store sürümüne bu sonbaharda Oculus Rift ve Rift S başlık desteği eklenecek.
 
The Tale of Onogoro'da oyuncular, birdenbire kendilerini Japon tapınağında olan Haru Kose'nin yaşadığı paralel bir dünyaya bağlanır. Bu dünya Taisho dönemi Japonya'sına benzer. Meiji Restorasyonu döneminde buharlı motorların icadı ile insanlar yeni harikalar yaratmak için bu teknolojiyi kullanmaya başladı. Bu teknoloji Ki'nin gizemli antik gücünü açığa çıkardı. 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu The Tale of Onogoro
Platform Oyunu Spark the Electric Jester 3'ün Çıkış Tarihi Açıklandı Monster Hunter Rise: Sunbreak için Yeni Güncelleme Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız