Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Shapeshifting Detective 6 Kasım'da Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıkacak

 
Wales Interactive, doğaüstü suç, cinayet ve gizem içerikli FMV (tüm devinimli video) oyunu The Shapeshifting Detective'in 6 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu ve ön siparişe açıldı.

Türk yerelleştirme firması Aibell Game Localization oyunun Türkçe altyazı desteği ile birlikte satışa sunulacağını da doğruladı.
 
Oyunun ön sipariş fiyatları ve tanıtım yazısı:
 

PlayStation Store -- 58,00 TL (PS Plus üyeleri için 46,40 TL)
Xbox Store -- 27,00 TL
Nintendo eShop -- $12.99
Steam -- 17,60 TL
 
Shapeshifting Detective, doğaüstü suç, cinayet ve gizem içerikli bir FMV (tüm devinimli video) oyunudur. Oyunu dedektif olarak oyna ve herhangi bir karaktere bürünerek cinayeti soruştur. Bir sonraki kurbanı kurtar.

Dorota Shaw öldü. Baş şüphelileri ise cinayeti tahmin etmek veya bu suçu işlemek için esrarengiz kabiliyete sahip üç tarot falcısıdır. Onların başka ne bildiğini öğrenmek senin işin ama karanlık sırlarını kimseye açıklamazlar… Neyse ki olmak istediğin başka bir kişi olabilirsin.

Oyunda 1600'den fazla tam HD video görüntüsü, benzersiz bir 'silme' mekaniğine sahip basit bir sorgulama arayüzü ve oyunun başında rastgele seçilmiş bir katil bulunuyor. Dünya Rekoru kıran "The Infectious Madness of Doctor Dekker" adlı oyunun tasarımcıları tarafından geliştirilmiştir. 
 
- Dokuz farklı karakterin şekline girebilir, böylece ilişkileri tüm açılardan araştırıp yönlendirebilir ve hikayenin kalan yarısının kilidini açabilirsin.
- Gerilim - Cinayeti çöz, cinayete engel ol, yakalanma. Rastgele seçilmiş üç katilden herhangi birisi spoiler'ı en aza indirmeye yardımcı olur.
- Seçimler önemlidir - katili yakala, kurbanları kurtar, ilişkileri kur ve boz - ya da hiçbirini yapma.
- Problem çözme - bu hayati ipucunu kendin bulamıyor musun? Emniyet Müdürü şekline girmeyi dene. Diyalog seçeneklerinin bir tuzak olduğunu mu düşünüyorsun? Onları sil.
- %100 FMV - birinci şahıs bakış açısıyla akıcı FMV ara sahneleri ve görüntülerin olduğu tam bir oyun. 

 
Kısa tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Fortnite'ın 6.10 Güncellemesi Oyuna Turnuvaları Ekledi Red Dead Redemption 2 Çıkış Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

:::LOSTPLANET:::

18.10.2018 21:30:51

0
Aklıma bu temadaki masa oyunları geldi.Güzel, oynanır.Ps4'ün fiyatını 580 lira yapsaydınız bari.Xbox Store fiyat farkı çok az(?)mış.

BSC Misafiri

18.10.2018 16:58:31

+1
Steam hep farklı hep daha iyi, fiyatlara baksanıza.. Aman nazar değmesin.

cdk3y

18.10.2018 16:56:18

0
şuraya bak ya ps fiyatı xbox ın 2 pc fiyatının 3 katı yazıklar olsun şu oyunu almak için bile indirimi bekletiyorlar bizi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)