Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Office Quest Switch için 17 Ocak'ta Çıkacak

 
Bağımsız geliştirici 11Sheep, The Office Quest Switch versiyonunun 17 Ocak 2019'da çıkış yapacağını duyurdu. Nintendo eShop üzerinden $11.99 fiyattan satışa sunulacak.

The Office Quest şu anda PC ve mobil cihazlar üzerine ulaşılabilir durumda.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

The Office Quest artık ofiste kalamayanlar için görsel mizahla, bulmacalarla, bilmecelerle ve pofuduk tulumlar giyen samimi yetişkinlerle dolu bir bul ve tıkla macera oyunu. Sıkıcı bir işin var, her haftanın her günü, aynı masada, aynı klavyede, aynı tuşlara tıklıyorsun. Sonra günün birinde garip ve büyülü bir şey oluyor ve senin neler olup bittiğini gerçekten keşfetmen lazım - bunun için de işinden kaçmalı ve ofis denilen renksiz boşluktan ayrılmalısın...
 
ANA ÖZELLİKLER

- Eğlenceli bir bul ve tıkla macera oyununda pratik zekanı sınayacak kadar zorlayıcı, oyundan zevk almanı sağlayacak kadar da kolay bulmacalar ve bilmeceler çöz!
- Çizgi roman tarzı ortamlar ve karakterlerin olduğu muhteşem çizgi film tarzı çizimlerin tadını çıkar. Bu ofis sıkıcı olabilir ama çok güzel çizilmiş!
- Asık suratlı puro içen patronundan, can sıkıcı toplantı seven çalışana kadar eksantrik, komik karakterlerle tanış ve kaçabilmek için onları kandır.
- Her nedense herkesin pofuduk canavar şekilli tulumlar giydiği bir ofiste görsel şakalardan abartılı komediye kadar kesilmeyen eğlenceyle bolca gül

Eh, ne dersin? Bugün erken kaçmaya var mısın? 


Switch versiyonu fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak cogconnected Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
PlayStation Store Aralık 2018 En Çok Satanlar Fallout Classic Collection Fallout 76 Sahipleri için Ücretsiz

MonitörKertenkelesi

16.1.2019 22:39:26

0
Valla ne güzel oyun. Bu tür oyunların bir çok alıcısı olduğunu düşünüyorum ben gibi. Öte taraftan mizah duygusu ve karikatür yeteneği ile övünen Türklerin ve Türk oyun yapımcılarının bu tür oyunları yapamaması, bu tür zeka ve mizah gerektiren oyunlara burun kıvırıp daha çok korku, veya aksiyon oyunlarına yönelip bodoslaması da ne garip.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız