Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Medium'un Yeni Videosunda İki Gerçeklik Oynanış Sistemi Açıklanıyor

 
Geliştirici Bloober Team, üçüncü şahıs psikolojik korku oyunu The Medium için iki gerçeklik oynanış sisteminin nasıl çalıştığını gösteren yeni bir video yayınlandı.

The Medium'da gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada yaşayan bir medyumun kontrolünü üstleneceksiniz.

Oyunda zamanınızın üçte ikisini gerçek veya ruhani dünyada geçireceksiniz. Bazı anlarda da ekran ikiye bölünerek iki dünyada aynı anda bulunacaksınız. Duruma göre bir dünyanın ekranı diğerinden daha büyük olabilecek. Ana karakterimiz Marianne'in bazı eylemleri ve yetenekleri tek bir dünyada işe yarayacak ve bir dünyadaki eylemleriniz diğerini etkileyerek ilerlemenize yardımcı olacak.

The Medium 10 Aralık'ta Xbox Series ve PC (Steam, Microsoft Store, Epic Games Store) için çıkacak ve çıkışıyla birlikte Xbox Game Pass'e dahil olacak.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
The Medium Bloober Team psikolojik korku oyunu Xbox Series X PC Xbox Game Pass
Uncharted Filminden, Nathan Drake'li İlk Görsel Paylaşıldı David Beckham'ın Ortak Olduğu Guild Esports Valorant Takımı Duyuruldu!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

elvedakonsol

22.10.2020 20:42:06

0
epicde 71 tl oyun xbox game passta aylık 30 tl ps olsa 300 500 tl arası satar bakınız 10 yıl önceki oyunu 600 tl remake oldu diye!

BlackTower_35

22.10.2020 19:56:43

0
Tam soğuk kış günlerinde çıkıyor. Sıcacık oda da gece saatlerinde gamepass ile misler gibi gidecek. Merakla bekliyorum bu oyunu.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Medium
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız