Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Haunting of Bly Manor'ın Bölüm İsimleri ve Afişleri Paylaşıldı

2018 yılında yayınlanan ve oldukça başarılı bulunan The Haunting of Hill House dizisinin ikinci sezonundaki bölümlerin ismi ve afişleri paylaşıldı.
 
İkinci sezon, ilk sezonun bir devamı olmayacak ve Henry James tarafından yazılan The Turn of the Screw kitabından esinlenecek. İkinci sezonun ismi ise The Haunting of Bly Manor olacak. Dizi 9 Ekim'de Netflix üzerinden yayınlanacak.

İkinci sezonun oyuncu kadrosunda Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T'Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith ve Amelia Eve bulunuyor. İkinci sezonun yaratıcılığını yine Mike Flanagan üstleniyor. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Collider Dizi Haberleri Haunting of Hill House netflix ikinci sezon ne zaman konusu oyuncular The Haunting of Bly Manor görüntüler fragman türkçe
ProbablyMonsters'ın Yeni Kurduğu Stüdyoya Torchlight ve Borderlands Yaratıcıları Liderlik Ediyor Söylentiye Göre The Witcher'ın 3. Sezonu Onaylandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dizi Haberleri
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız