Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Gardens Between Switch için de Çıkacak

 
   Geliştirici The Voxel Agents, sürreal bulmaca macera oyunu The Gardens Between'in 2018'in üçüncü çeyreğinde PlayStation 4, PC ve Mac versiyonları ile birlikte Switch için de çıkacağını duyurdu.

   Switch versiyonu Gamescom 2018 (21 - 25 Ağustos) ve PAX West 2018 (31 Ağustos - 3 Eylül) etkinliklerinde oynanabilir olacak.
 

Kendilerini olağanüstü güzellikteki bahçe adaların gizemli dünyasında bulan iyi dostlar Arina ve Frendt’i izlediğiniz bulmacalarla dolu sürreal bir maceraya atılın. Her bahçenin sırlarını keşfetmek için zamanda ileri ve geri gidin ve arkadaşlık, çocukluk ve büyüme üzerine bir hikâyeyi takip edin.
 
Arkadaşlığın gücünü esas alarak tasarlanan The Gardens Between sizi sadece karakterleri kontrol etmeye değil, ilişkilerini değiştirip şekillendirecek bir gücü kontrol etmenize de imkân tanıyor: Zaman. Kendilerini gizemli bir diyarda bulan kahramanlarımızın yarattığı sebep ve sonuç ilişkisi şekillendirilebilir ve zaman her yönde akabilir. Bu sürreal yolculuğu takip ederken arkadaşlıklarının hikâyesi de gün yüzüne çıkacak.

 
   Switch versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Vampyr 450,000 Kopya Sattı The Last of Us Part II'de Ellie Tek Başına Seyahat Etmeyecek

Dhalsim

12.7.2018 11:31:19

0
Güzel oyun
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız