Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tek Oyunculu Macera Oyunu Potion Permit, 22 Eylül'de Çıkış Yapacak

 
 
Yayıncı PQube ve geliştirici MassHive Media, yaşam simülasyonu rol yapma macera oyunu Potion Permit'in 22 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun fiziksel sürümleri PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için yayınlanacak. Ayrıca oyunun şu anda Steam üzerinden PC için bir demosu mevcut.
 
Moonbury halkı şifa arıyor ve etraftaki en iyi kimyager sensin! Bu açık uçlu simülasyon RYO'da güvenilir araçların, bir kazan ve köpek yardımcınla semptomları teşhis etmen, malzemeler toplaman, iksirler hazırlaman ve hastalıkları tedavi etmen gerekiyor.
 
Moonbury'nin yaklaşık 30 sakini var ve bunlar ara sıra hasta olup senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Hasta kişiler yatakta sağlıklarına kavuşurken programları bölünecek. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera hikaye Potion Permit
Rune Factory 5, 13 Temmuz'da PC'ye Geliyor Xenoblade Chronicles 3 için Yeni Fragman Yayınlandı

lamuarte

22.6.2022 22:27:52

+1
Demosunu her ne kadar sınav dönemime denk geldiği için fazla oynayamasam da biraz denedim ve çok beğendim. Stardew valley, graveyard keeper tarzı oyunları siz de benim gibi çok seviyorsanız oyunu da seveceksinizdir.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)