Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Team17 E3 2018 Oyun Listesini Duyurdu

 
   Team17, 12 - 14 Haziran tarihlerinde Los Angeles'ta düzenlenecek E3 2018 etkinliğine getireceği oyunları duyurdu.
 
 
   Genesis: Alpha One (PS4, XBO, PC) 
 
   Genesis Alpha One heyecan verici haydutsu mekaniklere sahip karmaşık gemi inşaatçılığı ile hızlı, birinci kişi aksiyonu bir araya getirerek seni yıldızlararası bir öncü rolüne sokar.
 
 
 
   Mugsters (PS4, XBO, Switch, PC)
 
   Mugsters fizik tabanlı, gerilimli ve aksiyonlu bir bulmaca oyunudur. Sandbox seviyelerinde çeşitli araçları kullanarak, tuzakları atlatarak ve patlamalardan kaçarak çevik manevralarla düşmanlarından kurnazca kurtul. Mugsters çoğunlukla oyuncuların yaratıcılığını kullanmasını hedefler. Esirleri kurtar, kristalleri topla ve bir şekilde kaçıp kurtul!
 
 
 
 
   My Time at Portia (PS4, XBO, Switch, PC) 
 
   Portia'nın büyüleyici kasabasında yeni bir hayata başla! Pa'nın göz ardı edilen atölyesini eski haline getir, ürünler yetiştir, hayvanlar büyüt, kasabanın eğlenceli sakinleriyle arkadaş ol ve bu büyüleyici kıyamet sonrası bölgesinin unuttuğu gizemleri ortaya çıkar! 
 
 
 
 
   Planet Alpha (PS4, XBO, Switch, PC)
 
   Gizem ve tehlikelerle dolu, güzel bir uzaylı dünyası: PLANET ALPHA. Amansız düşmanlar tarafından kovalanırken hayatta kalabilmek için gecenin ve gündüzün gücünden faydalanmalısın. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4
Cyberpunk 2077'nin Marka Tescili Yapıldı Team Sonic Racing Ekran Görüntüleri ve Oynanış Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)